Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha tetszik egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik egy lány akiről azt hiszed van 17 éves (testalkata miatt néz ki többnek és nem a sok smink és ruhái miatt) aztán megtudod hogy igazából meg csak most kezdi a 9-et, akkor otthagynátok vagy meg mindig érdekelne?

Figyelt kérdés

Te 17 év körül vagy

Előre köszi a válaszokat😊


2018. aug. 14. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Otthagynám, sajnis/nemsajnos, egy 14-15 éves lány tényleg még gyerek egy 17 éveshet képest
2018. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csakalinketszeretnem válasza:
Hagynám... az tényleg túl fiatal, de ha összehasonlítanám egy 17 éves lánnyal és nem tudnám megmondani, hogy van-e korbeli különbség köztük akkor talán. Tudd meg hány éves ha 15 akkor ahogy érzed, ha 14 akkor ne.
2018. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem olyan esetem volt, hogy én voltam 18 ő 14

testalkat miatt idősebbnek gondoltam, mint amenyi én voltam

ő se sminkelte magát meg semmi, csak jóval idősebbnek látszott

én nem tudtam a szemébe mondani, mikor már belém szerettett, hogy "enyi volt"

mondtam neki, hogy szeretem és nincs szívem megbántani, együtt maradhatunk

de próbáltam pozitívan hatni rá, hogy a szüleinek se legyen kifogása (tanuljon, ne csavarogjon, fogadjon szót szüleinek)

persze egy idő után szakítottunk

2018. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011-ben amikor kezdtem a 12. osztályt (17 éves voltam) majdnem összejöttem egy lánnyal, aki akkor kezdte a 9. osztályt. Nem a kor miatt nem jött össze végül. De több barátomnak/osztálytársamnak volt a 9. évfolyamról barátnője. Senki se furcsállta a dolgot (elvégre 3 év különbségről van szó).
2018. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 évesen simán összejönnék egy 15 évessel.
2018. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmm.. A 13 éves barátnőm 16 éves sráccal jár.. (ő most megy nyolcadikba, a srác tizedikbe.)

Hat mitnemondjak.. Mindenki furcsállja, de eddig jól megvannak.. a srác is bevállalta a gyereket, szóval.ha a csajszival jól elvagy, nehogy szakíts vele

(Barátnőmék 4 hónapja vannak együtt)

2018. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Félig off téma, de azt olvastam hogy most lesz csak 9 éves és nem azt hogy 9.-es xD
2018. aug. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!