Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » (Mit tegyek? )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Mit tegyek? )

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy fiut, o is aztmondja szeret, de megis mindig en keresem, en irok neki, van hogy vissza se ir.. De en tenyleg szeretem, es nem tudnam elfelejteni. Egy ideje probalom alkohollal elnyomni a fajdalmat amit erzek, egyre tobbszor. Mit tegyek?

2018. szept. 1. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Csak gratulálni tudok ehhez. Alkohol? Segített bármit is?
2018. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Abban a par oraban ameg volt hatasa, atmenetileg segitett
2018. szept. 1. 21:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak gratulálni tudok cica...Tanuld meg elfelejteni ( tudom, tudom nem könnyű és nem is megy egyik pillanatról a másikra) És ne, ne igyál attól csak h+lye leszel és magaddal b+szol ki! Inkább sírd ki magad vagy bármi más de ne menekülj az alkoholba kérlek szépen!

Ha gondolod írj és szívesen meghallgatlak de ne igyál, vagy bármi ilyesmi!

2018. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 October15 ***** válasza:
100%
Tehát azért piálsz mert nem ír vissza.. Asszem most lelövöm magam. :D
2018. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azert "pialok" ennek tobb oka van. Most igy minden osszejott.
2018. szept. 1. 21:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A pia nem megoldás semmire. Szinte minden filmben az van, hogy ha a főhősről kiderül egy jelentetben, hogy gondja van, a következő jelenet tuti az, hogy ül a bárpultnál egy lerobbant kocsmában részegen és vedeli a töményet. Szerintem ha nem sikerül megbeszélni a dolgokat, akkor szakíts vele, egy ideig rossz lesz, de utána újult erővel mehetsz egy másik, jobb kapcsolatba, de ezt az erőt ne az italtól várd.
2018. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2018. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom, hogy valakit erdekel e meg, de sikerult elfelejtenem es teljes mertekben tovabblepnem az illeton, es rajottem, hogy az alkohol nem megoldas:D
2018. okt. 13. 11:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök.
2018. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!