Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? ( ( (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flamingoo0 kérdése:

Mit csináljak? ( ( (többi lent) ) )

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztálytársam és nagyon tetszik már vagy 2 éve ha nem több... (most 8.-osok vagyunk). 6.-ban az egyik barátnőm megkérdezte hogy szeretne-e velem járni de ő azt mondta hogy majd 8.-ban és én ezt most nem tudom hova rakni mert már 2 éve várok hogy lépjen . Én hülye pedig nem merek lépni szerintem csak félek hogy visszautasít.



Tudom hogy hülyeség de valamelyik nap is sírtam miatta. Mert tényleg nagyon tetszik helyes, okos ,vicces , aranyos... szóval minden megvan benne ami csak kell és igazából az volt a lényeg hogy úgy odamennék elmondani hogy mit érzek meg minden ilyesmi csak hát lehet azt mondaná hogy ok és ennyi elmenne :(((( vagy ő még nincs felkészülve egy ilyen kapcsolatra? de akkor miért mondta azt 6.ban amit mondott nem értem. Légyszi ha tudsz segíteni írj mert tanácstalan vagyok :(



2018. szept. 6. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, hogy bejön neked,mert ha meg sem próbálod úgy nem lesz a tied, ha meg megpróbálod, van esély:) 16L
2018. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válazod <3 de ha elmondom neki és ő nem mondd semmit vagy utána sem lép és ő is úgy érez mint én mit csináljak?
2018. szept. 7. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem hagyd a fenébe,hidd el találsz jobbat is

16/f

2018. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Neked még zacskóba kell szarni és azt szopogatni.Nem pasizni
2018. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!