Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki borzasztóan bejön nekem, viszont nemtudom ő hogy érez...mindíg sokat beszélgetünk, élvezzük egymás társaságát, sokat bókolgat nekem (belső tulajdonságokat leginkább de volt, hogy külsőt is) nagyon de nagyon sokat szemezünk hosszasan, mélyen. Mikor meglát valahol egész végig engem bámul, le se veszi a szemét rólam. Sokszor ,,stíröl" is pl.: mikor veszem le a pulóveromat, látom, hogy ő végig nézi és közben az egész testemet végig méri, vagy mondjuk haspóló van rajtam (és ha valamiért nyújtózkodnom kell akkor jobbam kint van a hasam) ő pedig csak nézi és annyira beindít vele...Mindíg próbál valahogyan hozzám érni, kezemhez,hátamhoz vagy bármihez akár egy pacsival akár csak úgy megfogja a kezem...mindíg olyan közel jön hozzám, hogy az már szinte zavaró, de nekem tetszik. Ebből az egészből telljesen az jön le tudom, hogy tetszem neki, viszont itt a bökkenő, hogy jóval idősebb nálam. Én 17 ő pedig 34 (nincs csalája) Szerintetek egy próbát megér? :/

2018. szept. 19. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Azt csinálsz amit akarsz. Ha szeretnéd börtönbe küldeni, akkor mindenképp kikezdenék vele.
2018. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*frissítés: Nem követ el szexuális visszaélést. Akkor mehet rojtosra, anyukám, amíg lélegzel!
2018. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
22.-én leszek 18😂🙈
2018. szept. 19. 16:54
 4/4 anonim válasza:
Mi a foglalkozása a komának? Már csak azért kérdezem,hogy vetkőzöl öltözöl előtte.
2018. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!