Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem saját magamat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem saját magamat? szeretem, de néha nem szeretnem h a parom legyen. Majd megint

Figyelt kérdés

tele vagyok ketsegekkel. nem vagyok biztos benne, h egyutt szeretnek lenni a parommal. sose voltam romantikus lelek, sem nyálas. inkabb az apro gesztusokert vagyok oda, és nem az omlengesert. persze o ilyen, es vissza is fogja magat miattam. ami szerintem szinten nem jo, mert nem tudja kielni magat ugymond.

emellett, ha ranézek aranyosnak talalom. de nem erzek olyan vonzalmat, ami miatt megorulnek erte. persze szeretem mint embert, mert a szemelyisege passzol hozzam. boldog vagyok, mikor vele vagyok. el tudom engedni magam, minden hulyesegemmel egyutt szeret. szinte annyira, h nem is vagyok rá melto.

ugy erzem, kihasznalom, mert en nem vagyok biztos a kapcsolatunkban. sokszor azon kapom magam, h szakitani szeretnek.

ha nem vagyunk egyutt, nem erzem azt, h hianyozna. van h eszembe jut, de olyan egeto fajdalmat nem erzek a mellkasomban.

de mellette biztonsagba erzem magam. nyugalmat. egy amolyan megszokas is van a dologban. pedig csak pár honapja vagyunk egyutt.

es ez a masik, h nem is sok ideje vagyunk egyutt, es maris ezek jarnak a fejemben. es nem szeretnem h ilyen gondolataim legyenek.


miert?! fog ez valtozni?


en annyira sajnalom, h ilyen vagyok. es egyebkent ezeket neki is elmondtam ezeket, es megtudtuk beszelni, megnyugtatott. de ezek ellenere is csak bennem van ez az erzes.. mit csinaljak?


2018. szept. 19. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor olvastam a kérdést, arra gondoltam, biztosan már évek óta együtt vagytok. De csak pár hónapja? Ennek még bőven a rózsaszín köd időszaknak kéne lennie. A kapcsolatotok legeslegelején érezted azokat a dolgokat, amiket most hiányolsz?
2018. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talan az elso honapban nem. Csak utana..
2018. szept. 19. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Téves hit. A rózsaszín köd soha nem múlik el ha valakik igazán szeretik egymást.


Amúgy ennek a kapcsolatnak lehet nincs sok jövője. Viszont én egy kapcsolatot se szeretnék elrontani mivel én nem érzem azt amit te ( a leírtak alapján nem is akarnám) szóval nem tudom megmondani hogy mi lenne neked, illetve neki jó.

Ha nem szereted mint szerelmed nyilván a szakítás lenne jobb.

2018. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egészen biztosan elmúlik, hiszen az egy felfokozott idegi és érzelmi állapot, amit hosszú távon nem tud fenntartani a szervezet. Egy idő után muszáj leszállni a földre, és olyankor a rózsaszín köd átalakul egy sokkal mélyebb kötődéssé. Valóban rosszul fogalmaztam, nem elmúlik, hanem átalakul. De nem ugyanolyan, mint az elején volt. Ez valakinél több ideig tart, valakinek kevesebbig, de átlag fél évig biztosan.


Kérdező, szerintem te sosem szeretted igazán öt. Az újdonság varázsa hatott csak rád, de ez a kapcsolat nem hiszem, hogy működőképes.

2018. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szunetet tartunk egy hetig a javaslatara. En erzem h ez nem fog mukodni. Jo ember, szeretem, de semmi melyebb erzelem.

Koszonom a valaszokat:)

2018. szept. 21. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!