Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki mégcsak 13 éves és hát eléggé kislányos még(testalkatra), viszont nekem nagyon tetszik.

Szerintetek nagyon sok 3 év korkülönbség ebben a korban még?



2018. szept. 24. 10:07
 1/5 A kérdező kommentje:
16/F egyébként.
2018. szept. 24. 10:08
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nem ,de a lány testileg és lelkileg is érettlen hozzád,mivel te 16 vagy már nem csak a kezét akarod fogni,barátkozz vele és várjatok 1 vagy másfélévet úgy már okés hogy járni akarsz vele
2018. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedo vagy?


Amúgy nem,12 eves kortól már legális ha 18 alatt vagy.

2018. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A pedofil szót kérlek arra az emberre használd, aki 24 évesen rajtam keresztül akart megismerni 12-14 éves lányokat...


Köszönöm nektek!


Apám is azt mondta, hogy várnom kéne még vele legalább 1-másfél évet.

2018. szept. 24. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként nem lenne sok ez a 3 év, sőt, ideális, de most még az. Ha ő olyan 14-15 lesz, akkor te leszel 18, az már jobb. (Bár amikor gimiben 9.-ben az egyik osztálytársamnak végzős barátja volt, én akkor azt is sokalltam.) Ilyen korban még ez a pár év is nagyon számít

21/L

2018. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!