Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ne gondolj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne gondoljon ilyennek engem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy fiú akibe már legalább egy éve szerelmes vagyok, de nem igazán vagyok vele még köszönő viszonyban sem. Ezek ellenére tudom, hogy a "természetes" lányokat szereti.


Olyan barátnőim vannak akik sokat sminkelnek, bevan festve a hajuk stb... És engem is egy kalap alá vesz velük. Ezek mellett hülyének néz, pedig igen is okos lány vagyok. Teljesen az ellentéte vagyok annak amit gondol. Mit tegyek, hogy észre vegye, hogy rosszul gondolkodik rólam? (Baràtokat nem fogok váltani mert szeretem őket. Ja és a fiú az évfolyam társam)


2018. szept. 27. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs alapja a véleményének? "Madarat tolláról, embert barátjáról..."
2018. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell eldobnod a mostani barátaid, de barátaid, de barátkozz mellette olyanokkal is, akik hasonlítanak rád ilyen nézetben.
2018. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit szólnál ha hagynád hogy megismerjen? Vagy erőltesd rá,ha az hatásosabb.
2018. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!