Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Kb 170 cm magasság, hosszú szőkés barna haj, sportos/vékony testalkat, hosszú combok, hosszabb orr
2018. okt. 4. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát figyu, ez így elég nehéz. Magamból kiindulva én annyit tudok mondani hogy ez nem sokat számit. Én sokkal inkább nezem a belső tulajdonságokat + legyen szép arca, és hosszú haja (a rövid haj lányon nekem kicsit fiús és nem jön be) legyen minimum egy kicsi mellé hogy azért nőies legyen és ennyi...
2018. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1. Vagyok amúgy 16/f
2018. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Meg mindig első xddd azt akartam írni a "kicsi mellé" Hogy egy kicsivel melle, tehát hogy látszódjon valami, hogy nem egy vezna fiú, de nem kell hatalmaknak lennie, az már egy picit taszít is ha túl nagy
2018. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia, mizuka? Igen, bejönne, ha ezek mellé még szép is.
2018. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Talán. Ha esetleg egy jépet küldenél milyen lányra gondolsz akkor szívesen válaszolok.
2018. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Küldj képet
2018. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
53%
Ezeket leszarjuk. Jól szopik?
2018. okt. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Minden jó, csak a hosszabb orr szúrja a szemem. Attól függ mennyire hosszú. Küldesz képet?
2018. okt. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem tudom megmondani
2018. okt. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!