Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval egy 22 éves srác vagyok. Külsőm alapján ez nem látszódik legtöbben 18 körülre szoktak mondani. Vagyis kicsit fiatalnak tűnök. Ennek köszönhetően(?) most úgy néz ki hogy egy 14 éves csajszinak elloptam a szívét. Snapcheten elkezdtünk dumálni stb, és hát most már ott tartunk h olyanokat ír h mennyek át, meg h aludjak vele meg...szóval értitek. Mellesleg egy elég fejlet csajszi, de hát... Nem akarok pedofil lenni :D

Ti mit gondoltok?



2018. okt. 5. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem pedofilság, de a szülei mit szólnának?
2018. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát tesó, én is 22 vagyok de az biztos, hogy nem kezdenék egy 14 évessel :D
2018. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
14 éves nagyon gyerek még, nem tudnám elképzelni. Szerintem semmiképpen se kezdj vele, megbánod.
2018. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én sem akarok tőle semmit csak kíváncsi voltam h ti mit tennétek a helyemben, így hogy a nálam jóval fiatalabb korosztálynak jövök be.

nem oly rég egy 17 éves talált rám, akit szintén "leráztam"... Bár utólag őt már bánom, nem gondoltam h még nála is fiatalabbak fognak írni :D


Szóval csak szimplán érdekelt a válaszotok.


Am. jöhet még

2018. okt. 5. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Ekkora korkülönbség még nem is lenne durva, ha ő nem 14(!!)éves lenne. Ilyen fiatalon viszont minden év számít, és ebben a korban a lányok még nem tudják pontosan mit akarnak, és éretlen gondolkodásuknak köszönhetően, olyan dolgokba is belemennek, amibe ebbe a korba még(szerintem) nem kéne.A "nem akarok pedofil lenni" rész elég egyértelmű - szóval ne legyél az.. Ja és "fejlett" lányokat a te korosztályodban is lehet ám találni, szóval inkább keresgélj ott...
2018. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megudgni megdugnám, többet nem csinálnék egy 14 éves lánnyal, agyilag még kislány sajna. 19F
2018. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!