Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki vagy mivan most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy mivan most?

Figyelt kérdés

Ebben a tanévben lettem 9.-es és úgye új osztály stb. és reggelenként megyünk együtt pár osztálytársammal és az egyik fiú állandoan néz szóval amikor azt hiszi hogy nem látom néz. Iskolában is amikor tesi van akkor is néz, szóval mindig xd

Most ez mit jelenthet?tetszek neki?

És amikor beszélek vele akkor nem néz végig a szemembe mindig igy elnéz balra vagy bárhova csak a szemembe nem maximum pár mpre néz bele.

16/l



#fiú ##tetszek #nekj
2018. okt. 27. 22:42
 1/3 Candi_ce ***** válasza:
Szerintem szimpi vagy neki! 😏 Gondolom szégyenlős és nem meri megmondani vagy valami! Menj és beszélgess vele! 😌
2018. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszii:)
2018. okt. 28. 22:49
 3/3 anonim válasza:
Biztos tetszel neki akkor! Én 18 éves fiú vagyok a sulinkba is jár egy csaj állandoan nézem de nem vagyunk beszelő viszonyba se szoval így nem volt alkalmam beszelgetni vele bár sajnálom mert nekem nagyon bejön, jó voltak ilyen kissebb üzengetések pl messenger napjára reagalt normalisan puszis jelekkel szoval cuki csak még mertem lépni pedig nem vagyok annyira félős csak mégis jobbnak láttam így, bár nem bánnám ha ő egyszer odajönne de kizart szerintem túl gizda hozzaxd
2018. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!