Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha a kiszemeltem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a kiszemeltemnek van pasija? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Új suliba mentem, és szerelmes vagyok az egyik szintén új osztálytásramba. Neki kb két hete van pasija, aki az ellentétem. Magas és vékony.A csaj tudja hogy szerelmes vagyok belé. A pasija mondta, hogy ne nyomuljak rá, mondtam hogy nem nyomulok rá, csak el kellett neki mondanom. A csaj nem beszélt velem kb 4 napig, aztán feloldott messengeren, és mondta hogy nem haragszik,csak felejtsem el ezt a témát. A pasijával nem vagyunk haverok, csak nem basztatjuk egymást. Még mindig őrülten szerelmes vagyok a csajba. Mit csináljak? Valahogyan válasszam szét őket, vagy a pasi tudta nélkül próbáljam meg átcsábítani a csajt?

tizenkettő vagyok.Kérlek normális válaszokat!



2018. nov. 1. 18:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
94%
Ez a humor kategória kérdése, nem? 😃
2018. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért is?
2018. nov. 1. 18:58
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Ne nyomuljál rá.

32/f

2018. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ha alfahím lennél már rég rajtad pörögne, közbe meg jópofizan otthon a pasijával.
2018. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki bővebben légyszives.
2018. nov. 1. 19:04
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

A tini rovat lejebb, de ez inkabb gyerek rovatba illene.


Hagyd beken a kislanyt, semmi eselyed.

2018. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Miért nincs semmi esélyem?
2018. nov. 1. 19:10
 8/14 anonim válasza:
100%
Azért, mert én azt mondtam.
2018. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Azert nincs eselyed, mert a lany nem akar toled semmit, plusz baratja is van.
2018. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem baj, hogy nem a tini rovatba írta, legalább felnőttektől kap választ. Vagyis kapna, ha normálisak lennétek.


Semmi esélyed nincs nála, hagyd békén. A lány elutasított, nem akar veled lenni, barátja van.


Viszont legközelebb ne támadj le senkit, hogy szerelmes vagy belé. Beszélgess vele, légy kedves, bókolj (ne túl sokat, vagyis ne egyfolytában), aztán ha szívesen fogadja hívd el sütizni vagy moziba, ilyesmi.


Amúgy ráérsz még csajozni, sportolj valamit (vízilabda, kajak/kenu) és pár év múlva kapkodnak érted ;).

2018. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!