Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátnője. Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője. Szerintetek érdemes várnom rá? 16/l

Figyelt kérdés

na hali mindenki aki idetévedt :D

Az egész story úgy kezdődött, hogy bekerültem középsuliba.

Nem az a fajta lány vagyok aki minden pasit megnéz az utcán, vagy aki mindenkiért odavan.. semmi ilyesmi.

És hát nekem középsuliba nagyon sok ismerősöm jár és bent voltam egyik legjobb fiú haverom osztályába és ott láttam meg "őt". Hívjuk most Janinak.

Egyből kérdeztem haverom hogy ő ki meg ilyenek..

Igazából nem tudom ki hisz az ilyenekbe de úgy éreztem h mintha a "sors" vagy valami akarná h Jani része legyen az életemnek.

Októberbe tetszett meg, 2017.ben

Aztán az a "fangirl" féle lett belölem mindig járkáltama folyosón, hogy lássam stb.

Megtudtam h 2 éve barátnője van, ezek után úgy voltam vele h jólvan esélytelen hagyjuk megint buta voltam.

Aztán ő megtudta h bejön nekem....

Nyári szünet elején (talán egy két hét telt el suli vége óta) rámírt..

Ilyen random mizu szöveggel, aztán rátért a lényegre.

Igazából csak érdekelte h tényleg bejön-e.

Én persze mondtam neki h hát ja de nem is ismerem meg tiszteletbe tartom,hogy barátnője van.

Aztán elkezdtünk más dolgokról is beszélni és azt vettem észre hogy egyik napról a másikra mindig beszélünk, ez a mai napig tart.

(Mostmár nem a mi sulinkba jár szóval nem találkozunk egyátalán)

Olyan kapcsoltat alakult ki köztünk, hogy nagyon megbízunk egymásba, bármi bajunk van egyből megbeszéljük meg segítünk egymásnak.

És sokszor felhozza aztis, hogy már úgyérzi h nem olyan a kapcsolata mint az elején.

A barátnőjéről tudni kell, hogy mindenki aztmondja h agyoncsalta, de kiderülni sose derült.

Sokszor mondja amúgy h milyen cuki vagyok meg h nagyon hálás nekem, meg hasonlók.

A lánnyal vesztette el, ő az első barátnője, szóval én megértem, hogy kötődik hozzá és nehéz elhagynia..

Szóval a lényeg és a kérdés az lenne, hogy szerintetek érdemes h már több mint fél éve várok vagy nem?



2018. nov. 3. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sziaa huhh hat figyelj en hasonlo halyzetbe vagyok csak nekem ez mar egy eve megy... igazabol nem biztos hogy “ugy” erted hogy gondol rad hanem baratkent es ezert bizik meg benned nagyon es mond el belsos dolgokat. Mivel szerintem ez nalam meg a sracnal igy van sajnos. Szerintem kerdezd meg tole hogy most mi van koztetek baratsag vagy annal tobb mert erted ha csak baratsag akkor neked igazabol jobb is ha megtudod mert elobb tul tudsz lepni rajta es elfelejteni ot. Tudom ezt mondani konnyu de hidd el tudom sajnos mibe keveredtel.. nagyon szurkolok hogy neked sikeruljon❤️
2018. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Abszolút érdemes
2018. nov. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. nek köszönöm a drukkolást :D volt már erről szó és azt kaptam válaszul h egyértelműen többet érez irántam mint barátság..

2.nak is nagyon köszönöm puszi nektek

2018. nov. 4. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, én pont ugyanebbe vagyok! És én is fél éve várok rá..Elhívott találkozni is, meg csomót beszélünk. Csak nekem sose mondta, hogy van valakije..elvileg már több mint 2 éve. Én se tudom mitévő legyek, mert már beszéltem vele erről, csak olyan bizonytalan volt...de a tettei mást mutatnak! :( Fél óráig csak ölelgetett és hasonlók. Majdnem volt csók is. Nem értem, mert nem akarok egy játéka lenni, meg a hülye barátja se...és nem tudom lenne e esélye a dolognak.
2018. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!