Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Győrben lehet ismerkedni 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győrben lehet ismerkedni 18 év körüli fiúkkal?

Figyelt kérdés

A legtöbb fiú tök bunkó és lenéző egy lánnyal. Legalább is ezt tapasztaltam meg, és okot hiába kértem, hogy miért ilyen buta, jöttek a nagyképű válaszok.

Szóval normális fiúkat hol találhatok?

(Akik néznek is ki valahogy, nem pedig fémszemüveggel rendelkező pattanásos szűzarankákkal)

17-22éves korig keresnék.

17l



2018. nov. 6. 19:18
1 2
 1/13 MessorKing18 ***** válasza:
Here i am.
2018. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem csak a te ismerettségi köröd van tele bunkó parasztokkal?

Korodbeli és győri vagyok, a barmokat messziről elkerülöm, és így is van jópár normális haverom.

2018. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Vannak normalis kapcsolataim gyorben de epp ezaz, hogy akit megismernek butak :D
2018. nov. 6. 19:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Az egyetem környékén akadnak értelmesek is. Arra felé kell nézelődni.
2018. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, de igazolom, amit mondasz, mert olyan ismerőseim járnak buliba csajozni, akik lenézik a lányokat, és csak arra kellenek nekik. Lehet rossz helyen keresgélsz.

Én viszonylag ritkán járok ilyen helyekre, és akkor is csak haverok miatt.

2018. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
A meki udvart keruld. De egyebkent egy pro tipp amit a matektanarom ajanlott: az egyik tanitvanya, es a lanya is ugy szedett fel egy-egy Revais intelligens, okos sracot, hogy leultek a mekibe matekozni es a srac odament hozza 😀 evek ota egyutt vannak
2018. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Itt is lehet :D
2018. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Dejó :D majd leülök mekibe tanulni talán egy két shake mellé :D ez egész jó ötlet végülis 🤔
2018. nov. 6. 20:14
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Amit leírtál,te is egy beképzelt kis ribizli lehetsz! Miért voltak bunkók? Mert csak olelje volt bmw helyett? -_-
2018. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Buliba is lehet értelmes emberekkel találkozni, csak nyilván arányában kevesebbel. De az intelligens emberek is járnak szórakozni.

De egyébként visszatérve, az egyetem környéki helyeken, Üveges pl. vagy az Irodalmi kávézó biztosan megfordulnak olyan emberek, akikkel érdemes ismerkedni.

2018. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!