Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogyan verjem ki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Az a problémám áll fent lassan 4 éve, hogy nem tudok kiverni egy bizonyos személyt a fejemből. A baráti társaságunk az egy szóval ezáltal ismertem meg és elsőre nem volt szimpatikus a fiú de utána egyre jobban megismertem és nagyon megszerettem ami nálam nagy szó, mert nehezen szeretek meg embereket ezáltal, akit egyszer megszerettem azt nehezen engedem el. Pár hónap alatt eljutottam arra a szintre, hogy igazából az életem is rá bíznám és egyre többet járt a fejemben és kijelenthetem, hogy iszonyúan beleszerettem. Előtte maximum tetszettek emberek de mint személyiség soha nem tudtam őket komolyan venni sem szeretni és nehezen mutatom ki az ilyesféle érzéseimet szóval nem igazán tudtam, hogy mit is kéne tegyek. A probléma az, hogy kiderült, hogy neki van egy barátnője, akiről nekem addig soha nem mesélt pedig mint megtudtam 2 hónapja együtt voltak már akkor. Ekkor letisztáztam magamban, hogy ez nem oké és elkezdtem kevesebbet beszélni vele és ha épp a barátainkkal találkoztunk is megpróbáltam levegőnek nézni hátha megszűnik bennem ez az egész. Ezáltal volt egy év vagy inkább 2 amíg nem beszéltünk. De közben is nagyon sokszor eszembe jutott és annyira hiányzott mint még semmi az életemből de tényleg én ilyen szintű hiányt soha nem éreztem. Aztán megkeresett, hogy hiányzom neki ekkor már nem igazán mozgatott meg bennem bármit is inkább az volt bennem, hogy mint ember nagyon hiányzik mellőlem. Elkezdtünk megint beszélni és találkozni. Egyre inkább máshogy beszélt és viselkedett velem nagyon összezavart ismételten. Szóba hozta, hogy mi lenne ha és ezt még nem említettem de már felhozta párszor ezt a témát mialatt jóban voltunk. Mivel tudtam, hogy barátnője van még mindig akivel 2szer szét is mentek ezalatt az idő alatt amíg nem beszéltünk ezért mondtam, hogy felesleges erről a témáról beszélnünk. Viszont ő azóta is nagyon sokszor úgy viselkedik velem ahogy egy baráttal nem szokás. Megfogja a kezem, magához húz, puszilgat és én elhúzódom tőle elveszem a kezem de sokszor addig erősködik amíg nem sikerül neki. Egyszerűen nem értem mire jó ez az egész részéről.

Mindegy is az a baj, hogy 4 éve csakis ő mozgat bennem akármit is és senki más. Viszont mint írtam már párszor van párja. Nagyon szeretném elfelejteni legalábbis kiszeretni belőle, mert viszont mint barát iszonyúan fontos nekem. Úgy érzem ez az egész kezd már tönkretenni, mert eszméletlen nagy fájdalom.


Köszönöm annak aki normális választ ad vagy megpróbál valahogy segíteni.

18L


2018. nov. 18. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Há figyi...nem biztos hogy tudok segíteni, nekem csaj csinálta ugyanezt velem:) am 17/F vagyok. Én megszakítottam vele mindenkapcsolatot másfél éve, ritka ha eszembe jut... én bevallanám neki a helyedben h bejön neked meg stb és ez így nem megy neked hogy puszilgat barátnője mellett, válasszon, vagy te kellesz neki vagy a másik nő. Aztán már egyszerű
2018. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz egyöntetű tanácsot adni. Annyit azért tanácsolok, hogy beszélj vele: Te, vagy valaki más. Ha Te, akkor örökre (hiszen 4 éve ismeritek egymást, ez idő alatt eldönthette, mik a tervei veled), vagy csak pótlásként akar, amíg mást nem talál. Megmondhatod neki, hogy szereted, de ezt elvárod tőle is, viszont. Légy határozott, nehogy visszaéljen a tétovázásoddal, ha ezt észre veszi.
2018. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán van pofám oda állni és szerelmet vallani úgy hogy van társa igazából
2018. nov. 19. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne magyarázd félre a választ! Én szerintem állj elé (ne szerelmet akarj vallani!) és kérdezd meg, hogy ki mellé húz. Melléd-e (kérdezd meg, hogy mi a garancia, hogy esetleg újabb 4 év után, vagy máskor, nemlép le mellőled). Ha pedig a másik, akkor nyugodj bele, mondj neki egy istenveledet és keress más partnert. Fiatal vagy, előtted az élet minden örömével és bújával. Ez utóbbi legyen a sokkal kevesebb (de az is kell, hogy edződj/ünk).
2018. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!