Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha látom az utcán köszönjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látom az utcán köszönjek neki? Beszélgessek vele? Szarul is elsülhet?

Figyelt kérdés
Össze ismerkedtem egy fiúval Facebookon, aki nagyon tetszik. Ő nem tudja hogy pontosan ki vagyok, ezért ha lát az utcán akkor nem tudja hogy én vagyok az akivel szokott chatelni. Én felismerem őt. A lényeg ha újra látni fogom köszönjek neki vagy sem? Vagy ha köszönök neki megálljak vele beszélni és elmondjam neki hogy pontosan ki is vagyok? Nagyon szeretném őt megismerni!!

2018. nov. 20. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Szia!Persze,nyugodtan köszönj neki,és ja:)Nyugodtan megállíthatod beszélgetni és elmondhatod ki vagy.Ha eddig jókat chateltetek meg minden akkor örülni fog neki,ha megismerhet személyesen.
2018. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Vagy csak látni fogja hogy te odáig vagy érte és érdekled. Próbálsz vele kapcsolatba kerülni stb stb.. Ő pedig nem igazán mutat irántad érdeklődést mert igazából személyesen észre sem vesz.. Tehát könnyű préda leszel.. Szórakozhat, játszhat veled.. Kihasználhat.. Lefektethet mert ugyebár te odáig vagy érte és ez valószínűleg látható is. Én amondó vagyok hogy NEM a lánynak kell kezdeményezni és ráköszöngetni a fiúra.. Ha nem akarsz egy kihasznált és csak arra kellő lány lenni.. Harcoljon ő a figyelmedért ne pedig te az övéért.. Bár ti lányok azokat sosem veszitek észre akik valóban érdeklődnek irántatok és nem csak a szexre menne stb stb. Swagyolo menő pávafiúk kellenek nektek akikre kajak ti nyomultok majd sírtok ha kihasznál és egyből az összes pali egy f4szfe3j.. :D Szóval ha jót akarsz ne te harcolj a palikért.. Nem a lány udvarol a srácnak..
2018. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézeteimhez a 2. válaszoló szövege áll közelebb, habár mostanság...(!?).

F.

2018. nov. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hol találkoznátok? Az se mindegy.
2018. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha az utcán meglátom. Egyépként itt lakik a másik utcába
2018. nov. 23. 06:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Járhatónak találom azt a megoldást, hogy az utcán köszöntitek egymást és megkérdezed, hogy tudja-e, ki vagy valójában. Ekkor felfeded a kilétedet és beindulhat a találkozás, beszélgetés... Sok szerencsét!
2018. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!