Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha egy lány kezdeményez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és régebben majdnem öszejöttűnk csak én nem voltam benne biztos.

De most rájöttem,hogy akarom.

Gáz lenne ha esetleg pl megfognám a kezét meg ilyenek?

m



2018. nov. 28. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez egy hülyeség hogy mindig a fiú kezdeményezzen. Én is örülnék ha kezdeményezne egy lány.

20/f

2018. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha ez segít lány vagyok és én is kezdeményeztem már!
2018. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem, az folyadék.
2018. nov. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Sőt. Az ilyen kapcsolatok általában nagyon erősek lesznek.
2018. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de ha teheted, úgy kezdeményezz, hogy ezt a fiú ne igen vegye észre, legalább meglesz a sikerélménye, hogy "behálózott" téged. Pl.: tartózkodj sokat a látókörében, találkozzon a tekintetetek, mosolyogj rá, kacagj (hogy hallja) , amikor valaki valami vicceset mesél, érdekelődj egy barátjánál felőle (úgyis elmondja neki), hogy érdeklődtél felőle nála stb.,).

F.

2019. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Egyáltalán nem gáz, ha lány kezdeményez. Sokkal kellemesebb érzés nekünk fiúknak, hogyha a lány akar Téged megölelni, megcsókolni, vagy megfogni a kezed.. Bízz bennem. Kezdeményezz. ;)
2019. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek a 6-ossal. Nem tudjátok,hogy milyen jó érzés egy fiúnak,mikor lássa,hogy mennyire akarja őt egy lány. Csak kezdeményezz nyugodtan.
2019. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!