Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennyire hisztek abban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire hisztek abban 0-10 hogy mindenkinek megvan valahol a párja?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 16:44
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
64%
10. Valahol biztosan megvan mindenkinek.
2018. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

0

Nagy hülyeség arra jó hogy ha nem találtad meg "életed párját" elhitesdagadddal azt hogy ebben a rohadt világban ott van valahol és rád vár

2018. dec. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%

0


Annyi elvárás van, legyek izmos, sportos, partiarc, extrovertált, menő stb...


Ez számomra undorító.

2019. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%
Én nagyon hiszek benne, sőt abban is, hogy ebből a több milliárd emberből nemcsak egy, hanem jópár lehetne az, akivel jól tudnám érezni magam.
2019. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%
Én sem hiszek már benne... Rettenetesen ronda vagyok, a pasiknak az elvárásai meg az egekben van.
2019. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10.Ez is termeszeti torvény
2019. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, de szerintem az enyém vagy öngyilkos lett vagy megölték. Minden halálhírnél ez jut eszembe.
2019. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%
10/10. Lehet mondani,hogy egy álmodozó kis tini vagyok,de tudjátok minél jobban hisztek valamiben annál nagyobb rá az esély,hogy teljesüljön. Van aki nem akarja megtalálni élete párját,de az nem azt jelenti,hogy nem lenne. + nagy a világ,nem mindenki tudja megtalálni. De én még bízom a jóban. És sajnálom azokat akik még reálisan se tudják látni a dolgokat,nem,hogy pozitívan. 16/L
2019. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Akarok benne hinni és remelem h meg is találom
2019. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%

Én azt tartom logikusnak, hogy csak akkor lehet meg a párod, ha TE teszel érte, és nem várod a csodát hogy majd a sors úgy hozza, csak mert "engem is biztos vár valahol valaki".

Nem vár senki. Emberi kapcsolatokat kell teremteni, próbálkozni kell. Ha nem jön össze az szar, de majd jön másik előbb utóbb. Ha nem, nem tettél eleget érte vagy nincs itt az ideje. És ha elérsz valamit, azért legalább magadnak légy hálás.

16/L

2019. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!