Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Egy fiúban értékelitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy fiúban értékelitek még, ha egy fiú romantikus? Hol találhatnék olyan lányt, aki romantikus típusú?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és számomra fontos, hogy a lánnyal együtt vagyok, akkor minél többet kedveskedjek neki, és járjak a kedvébe, gondoskodjak róla. Még nem találtam olyan lányt, akin azt érzem élőben, hogy lenne benne bármi késztetés, hogy örülne, ha meghívom egy teára, vagy elmegyek vele sétálni egy holdfényes este.


Másik kérdésem, hogy honnan tudhatom, milyen személyiségűek a romantika szerető lányok?



2019. jan. 6. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Persze, vannak ilyen lányok.

Utcán, suliban, neten biztosan találhatsz, csak nem egyszerű tudom.

De türelemmel kell lenned.

Egyszerűbb ha megkérdezed, de látszik a viselkedésén és a cselekedetein.

2019. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Én imádom ha egy srác ilyen csak nem találok ilyen srácokat, 😔

16L

2019. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
#2 Pontosan, én sem találok, pedig én is romantikus vagyok, és imádom, ha egy srác is az.
2019. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekrm a romantikus fiúk nagyon bejönnek! :)

Persze vannak olyanok, akik ezt nem kedvelik, de én meg őket nem kedvelem. :)

2019. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
67%
Én nagyon szeretem a romantikus fiúkat! Hozzád hasonlóan én sem találok mostanában senki hozzám "valót" :D
2019. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NagyPamela válasza:
75%
Én is szeretem ha egy srác romantikus! De egyébként nem mindig látszik a személyiségből. Belőlem például senki nem nézné ki, hogy romantikus típus vagyok. :)
2019. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Hát igen, aki kifelé nem önmagát daja, azon nem is látszik. De azon viszont csodálkozik, hogy olyanok találják meg, akikre nem kíváncsi.

Vagyis a nem adom ki magam elmélettel csak saját magának okoz szomorúságot bárki, lány, fiú mindegy, mert nem azok fognak közeledni hozzá, akikre kíváncsi alapból.

2019. jan. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Én is imádom a romantikus srácokat. Az a baj tényleg, hogy ez a tulajdonság általában nehezen felismerhető. Ez úgymond egy olyan gyengéd, érzelmes oldala az embernek, amelyet csak valóban később mer kimutatni, mikor már jobban megbízik valakiben, mert pl. aggódik, hogy olyan "nyálasnak" tartják majd. Szóval első körben szerintem baromi nehéz ez alapján ismerkedni. Emellett viszont szerintem a lányok nagy részének van ilyen "hajlama" (legalábbis jellemzőbb, mint a másik nemnél), csak a megfelelő férfi kell, aki felszínre hozza ezt belőlük. Tehát csak azt tudom mondani, hajrá.
2019. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Sok ilyen lány létezik, főleg azok, akik romantikus könyveket olvasnak. De ezek a lányok csendesebbek, és nem mindenkinek mutatják a romantikus oldalukat.


De úgy látszik, gyk-en is van sok lány, aki romantikus, mert látod, mennyi mindenki írta ezt.


Személy szerint azt tapasztalom, hogy fiúból nagyon ritka, hogy valaki romantikus típusú legyen. Még nem is találkoztam ilyen fiúval. Viszont érdekes, hogy Te ilyen vagy. Jó olvasni, hogy nemcsak lányok érezhetnek így...

2019. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

Van egy jó és egy rossz hírem.


A jó hír az, hogy: igen, értékelik. Minden normális, felnőtt személyiséggel rendelkező nő szereti ha egy pasi figyelmes és tolja ezeket a nyálas szarságokat. Én is ilyen vagyok egyébként, nekem is imádja a barátnőm, persze néha röhögök magamon is, hogy miket meg nem csinálok miatta.


A rossz hír: nem a te korodban. Még 3-5 év biztosan el fog telni mire a lányok felnőnek agyban oda, hogy a veled egykorúak már vágyjanak az ilyenre és jól is érezzék magukat benne.


Kitartás, addig meg gyúrd a tindert! :)

2019. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!