Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen szerény lánnyal? 18/f

Figyelt kérdés
Naaaaa szóval van egy csaj aki bejött amikor elkeztünk írogatni. Akkor nagyon szimpi volt meg minden. Aztán egyszer nem írtam vissza neki, és a barátnője bejelölt facen és leszidott hogy miért nem írok neki vissza, már teljesen el van keseredve meg sírt is(kb 2órárol volt szó) Én meg visszaírtam hogy az embernek nem lehet magánélete? Edzeni voltam és nem akarok edzés közben írogatni. Itt már egy kicsit fura volt a csaj. Hogy miért a barátnőjén keresztül üzenget nekem. Aztán leszervesztünk egy talit hármasban, én, ő, meg a barátnője. Aztán leültünk egy padra és beszélgettünk. Én meg a barátnője😂 jó ha 2 mondatot váltottunk egymással. elég furi volt. Meg nagyon zavarban volt. Aztán aznap este rámírt hogy ne haragudjak hogy így viselkedett. Majd legközelebb többet beszél. Én már kiábrándultam belőle, de szerintetek adjak neki még egy "esélyt"? A csaj 16 éves.
2019. jan. 30. 15:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogyan tornázhatám fel az önbizalmát?
2019. jan. 30. 15:53
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem feltétlen szerencseg, inkább kisebb onbizakomhianysag. Meg feltekenyseg.

Egyébként ezt a kérdést sosem értem. Miért kéne segittenunk, hogy osszejojj e vele? Nem látunk a fejedbe. Nem tudjuk, mi zajlik le benne, mikor látod. Igy elég eltérő válaszok is lesznek.

Akkor legyél vele, ha szeretnel. Ne a kard, hogy mi válasszunk helyetted. Valószínű úgysem az fog mdgtortenni

2019. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha kiábrándultál belőle akkor ez még miért kérdés számodra, hogy mi legyen? Ugye még össze sem jöttetek szóval akkor szerintem ne próbálkozz ha már az elején igy állsz hozzá, gondolj bele mi lehet akkor később.

A lány meg lehet, hogy nem beszédes. Az miért baj?

De azért számomra egy kicsit fura, hogy azért sirta el magát mert nem irtál neki vissza...nem túloztak egy kicsit?..

2019. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy jogos amit írok, nekem kell eldönteni
2019. jan. 30. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az anyámat keresett a csaj barátnője a randin? :D

Bármilyen félénk az ember, ilyen helyzetben tudnia kell beszélni. Ha szimpi a csaj, adnék még egy esélyt. De lehet a barátnőjét kéne felszedned. :D

2019. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!