Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy tetszel-e a srácnak az üzenetei alapján?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki 1 évvel fiatalabb. Barátnőm ismeri, mert a rokonával jóba van. Egy suliba járunk, és ő arra megy haza, amerre én a buszmegállóba megyek. Mindig jókat beszélgetünk, ő kosaras. Általában vicces sztorikat mesélünk, meg ami éppen eszünkbe jut. Meséltem egy kicsit magamról, semmi komoly, csak hogy milyen lesz az új táskám, meg hogy hova fogok továbbtanulni. És következő alkalommal, a buszmegállóban volt pár gyerek akiket mindketten ismertünk, és nem tudom hogy jött szóba, de így mondta nekik amit rólam tud. Kicsit úgy hangzott, mint aki direkt feltünteti, hogy mennyire figyel rám. Meg mondtam egy vicces történetet, erre : Hallod, én meg, és megállt, és hozzáért a vállamhoz, és úgy mesélt tovább. Nekem nagyon bejön, bár mások szerint , és szerintem is kicsit majom feje van. XD


Meg ő lekanyarodott, én mentem tovább, és nem bírtam ki, hogy ne fordítsam vissza a fejem, azt hittem már elment,és ő is engem nézett, és mégegyszer összeintegettünk.


Azt gondolom, hogy én sem vagyok közömbös neki, de üzenetben meg teljesen más.

Most 4 napig nem lesz, a mait is beleszámolva, és kérdeztem, hogy hogyhogy nem volt, szomorú smile. Mondta, hogy csütörtöktől lesz. Mondtam hogy alig várom, meg pirulós smile. kérdeztem beteg-E. De olyan rövideket válaszol, hogy nem. meg ilyesmik.


Csak messengere van, semmi más, és sosoncs fent, nem egy közösségi ember. Egy hete van csak messengere is.


14-15 órák múlva van csak fent, mire írok, de akkor válaszol rögtön.


Szerintetek mit csináljak. Vagy tetszek-e neki?


Élőben akartam vele szemezni, meg a nevével együtt köszönni, de akkor pont nem jött már.



2019. febr. 5. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem hülye a srác, nem csinálja rosszul. Mondjuk léphetett már volna, de lehet azthiszi haverilag tekintesz rá, mindenképpen adj neki biztosabb jeleket.
2019. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg mégvalaki? kérleek
2019. febr. 9. 07:57
 3/4 A kérdező kommentje:

Jött suliba. De nem tudtunk beszélni, mert a rokonával, meg a rokona barátnőivel ment.


De pénteken mentem az osztálytársammal, és az osztálytársam mutatott egy bideót. halk volt, és közel kellett hajolni. közel volt az arcunk. Az osztálytársam másfele ment. És Ő is mutatott egy videót, és megint egymáshoz hajoltunk. 😍


De iskolában max csak köszön, nem beszélünk

2019. febr. 10. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Az osztálytársad az a fiú?vagy az utolsó kommented másról szól!Szerintem próbálkozik!egy osztályba jártok,akkor nézheted,hogy órán néz e,vagy h amikor közösségben vagytok,nincs e feléd a lábfeje!meg ilyenek!tudja h tetszik neked?
2019. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!