Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy srác hülyít,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy srác hülyít, nem tudja hogy mit akar?

Figyelt kérdés

Szóval... Van egy srác akivel sokat találkozok,együtt van tesink is néha. A lényeg hogy az első normális talin megcsókolt és közölte, hogy szeret, ezzel nem volt baj hiszen énis érzek iránta eztazt. Na ez kezdett egyre bonyolultabb lenni, ugyanis kiderült hogy ez a srác az osztálytársam exe akit utálok és ő is utál, eddig azt hittem hogy csak arra használ hogy őt féltékennyé tegye, de közölte hogy utálja meg ez miatt voltak viták is így ő kikerült a képből. Még találkozgatok Dáviddal de az egyik pillanatban aranyos meg rendes a másikba meg már flegma és érthetetlen. Minden talin megcsókol többször is de nem beszél az érzéseiről, és mikor felhozom hogy szeretem arra is csak csók a válasza. Nem tudom mit tegyek mert egyszerűen nem értem ezt a helyzetet, most akkor szeret vagy csak játszik az érzéseimmel?

Segítsetek!!



2019. febr. 10. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem gondolkodnék a dolgokon, rögtön kidobnám a fiút.

Egyértelmű, hogy emögött nem valódi szerelem áll.

2019. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, véletlen nem Szabolcs megyéből való vagy?
2019. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kamugyrosz ***** válasza:
Gondolkozz el sztem tudod a választ
2019. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1) első talin csók? Felejtős.

2) első talin szeret? Felejtős.

3) Nem mer felvállalni mások előtt? Felejtős.


Az exe miatt vagy neki, másra nem kellesz.

2019. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem nem szabolcsi vagyok.

És nem úgy első talin volt a csok, korabban is talalkoztunk mar csak nem kettesbe hanem barati tarsasagba

2019. febr. 11. 17:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Valoszinu hogy ebbol tenyleg az lesz hogy megprobalom elfelejteni es idot adok hatha majd belegondol a dolgokba
2019. febr. 11. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!