Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért van? Ez mióta is baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Ez mióta is baj?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már nagyon úgy voltunk hogy lehetne valami, viszont egyik nap beszólt egy olyat hogy nem jönne velem össze mert szűz vagyok🙄



18/L


2019. febr. 15. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ő csak szexet akar tőled :(
2019. febr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Lehet gigászi a lomposa és nem akar kínlódni.
2019. febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy szemét. Hagyd a francba!
2019. febr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyominger gyerek, pedig azért értékelendő dolog, hogy valaki még 18 évesen szűz nem úgy mint a többség, hogy hetyeg jobbra-balra.


21/F

2019. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd őt!

Éld a magad megszokott életét, ne akard csak ezért elveszíteni, amid még megvan!

F.

2019. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Örüpj, ha magát lebuktatja a hülyegyerek, hogy ennyi esze van. Szerintem terjeszd a hirét, hogy aki már nem szűz az tudja, hogy ő csak szexelni szeretne.

18/l

2019. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21 éves szűz vagyok még, akkor nem is érdemes bele kezdeni egy kapcsolatba?! Micsoda felfogás ez, már nem azért, mintha valami verseny lenne!?
2019. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez de hülyeség, megmutatta a szegénységi bizonyitványát. Undoritó már a kijelentése is...
2019. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!