Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Többi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Volt egy lány pár éve és "jártam" vele (voltunk vagy 13 évesek) és hát akkor nem lett semmi a dologból az én hibámból (tudjátok 13 évesen gyerek fejjel azt sem tudtam hol vagyok nem hogy "barátnőm" legyen). Le mondtam sokszor a talikat ami szerintem nem esett neki jól. A lényeg az hogy egyik nap láttam egy Insta story-át és hát nem is tudom valami úgymond szíven ütött rá jöttem hogy nekem igazából nekem ő kell.


Csak hát nem tudom hogy hogy írjak rá. Attól tartok hogy egyből visszautasít.


Szóval ha van valakinek valami jó tanácsa vagy volt ilyen helyzetben akkor a válaszokat nagyon köszönöm.



2019. febr. 17. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:

"láttam egy Insta story-át" ha nem beszéltek rendszeresen, akkor valószínű, hogy a kinézetéért vagy oda. Bocsi, de ez eléggé..... paraszt? Már nem azért, de te úgy akarsz párkapcsolatoz kezdeményezni, hogy a kinézetébe zúgtál bele. Mondjuk azt nem írtad, hogy milyen rendszeresen beszélsz vele, meg ilyenek.

Ha bem beszélgettetek régóta valószínűleg kevésbé ismeritek egymást és ha van sze elutasít.

2019. febr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek már rég beszéltem vele.Egyébként az, hogy láttam az Insta story-át nem csak azt juttata eszembe hogy milyen szép hanem azt is hogy mennyire kedves, aranyos, okos akár irhatnám úgy is hogy maga az ideálom.
2019. febr. 17. 02:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Te gyerek hány éve voltatok 13 évesek?
2019. febr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ezszabad válasza:
Próbálj meg klasszikus módon közeledni hozzá,kideríteni a tel.számot,felhívni,beszélgetni vele...a többi hamar kiderűl.Annyira töketlenek vagytok TI a mai kor kamaszai,hogy az döbbenet.A neten éltek de önnáló gondolatotok szinte nincsen!
2019. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

'ha nem beszéltek rendszeresen, akkor valószínű, hogy a kinézetéért vagy oda. Bocsi, de ez eléggé..... paraszt? Már nem azért, de te úgy akarsz párkapcsolatoz kezdeményezni, hogy a kinézetébe zúgtál bele'



Te hol élsz ember?? Kislány vagy egyáltalán vagy kisfiú? Tudod ki kell hogy ábrándítsalak, de az emberek általában a kinézetbe szoktak beleszeretni, nem abba hogy mondjuk milyen jól tud C+ programozni az illető. Vagy talán te bele tudnál szeretni egy olyan paliba/csajba aki ronda?? Ez eléggé paraszt, hát bes*@rok az ilyen beszólások úgy fel tudnak cseszni, hogy borzalom.

2019. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
11:16 én is így gondolom
2019. febr. 17. 23:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!