Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele bolondultam a személyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésss444? kérdése:

Bele bolondultam a személyi edzőmbe! Mit tegyek? Úgy vettem mintha ő is küldené vissza a jeleket! 16F

Figyelt kérdés

#szexi #Szerelem milf személyi edző
2019. febr. 18. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h csak beképzelted h ő is küldi a jeleket, de könnyen kiderítheted.

Kezdj vele kicsit flörtölni, dícsérd meg h milyen csinos, szép.

Ha bele megy és látod rajta h egy kicsit zavarba jött akkor ő is vonzódik hozzád, ha tereli a témát és kinevet akkor ne reménykedj.


L

2019. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom feszes jó csajszi az edző. Vedd motivációnak: ha keményen edzel és kigyúrod magad, szóba fognak veled állni hizzá hasonló lányok. Ha ellógod az edzést, akkor nem.
2019. febr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, jóval idősebb nálad. Nem biztos, hogy jól látod. Sok személyi edző nagyon barátságos és közvetlen, hiszen mindig emberek között vannak. Lehet, hogy csak beképzeled, mert nem vagy hozzászokva, hogy valaki kedves veled.
2019. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tedd szét ... talán lesz ideje/kedve rád/hozzá ... hátha jólesik majd neked is.
2019. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elozo kondiba 15 evig jartam: a szemelyi edzo minddn novel flortoltvmindig. Egyiktol se akart semmit. De mind olyan butak voltak,h remenykedtek. Kb a munkakorevel jar. Elhiteti veled,h vonzo vagy.
2019. febr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
A személyi edző,olyan mint az autó oktató.Ott és akkor udvarol,de nem csak neked.Ha a pasi egyedül él akkor,ki is használja a te szerelmetes testedet drága.Ha neked jó akkor tedd meg.Mert amit ma megtehetsz ne halaszd holnapra szokták,volt mondani.Mert az élet az gyorsvonati sebességgel megy el melletted.Használd ki az alkalmakat.
2019. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, ha egy reggel arra ébredsz, hogy a bulvárlapok borítóján, később az országos napilapok első oldalán is ott lesz a közös fényképetek, meg valami jó szöveg kíséretében.
2019. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!