Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit gondolna róllam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondolna róllam?

Figyelt kérdés

Szóval tetszik egy lány, már vagy 1 éve ismerem de eddig csak telefonon meg Facebook-on beszéltem vele minden nap.Én attól félek hogy nem tetszenék neki és azért gondolom mert nem vagyok sovány darab 180 cm 90 kg és félek hogy nem tetszenék neki :((.

De nekem nagyon tetszik és lehet hogy szerelmes is vagyok bele.De félek hogy elveszítem.És a sulyom miatt is aggódok hogy amiatt nem fogok tetszeni neki.Szóval ez így nagyon rossz.És valamikor nagyon szomorú is vagyok emiatt nem vagyok sírós fajta, de amikor bekapcsolok mellé valamilyen szerelmes zenét a sírás fog el.Hiába fiú vagyok .Szóval szerintetek mit tegyek?



2019. febr. 21. 22:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Korom:16.Neki: 15
2019. febr. 21. 22:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek fogadd el magad olyannak amilyen vagy, ha mégse akkor tegyél valamit a változás fényében.

(Én pl világ életemben egy vékonyka gyerek voltam és ahogy nézem leszek is, de hát ez van, hiába a 78 kiló, a 187-es magassában eltűnik, oldalról mintha egy darab deszka lennék, de kit érdekel, nekem így is jó)


A szíved hölgyével pedig próbálj meg leszervezni egy talit, sétálni valahova vagy kiülni egy parkba/nyugisabb helyre vagy amit épp kitalálsz. A lényeg, hogy az egész előtt vegyél egy nagy levegőt és nyugi, mintha csak egy haveroddal lennél úgy kezeld nagyjából a többi pedig jön majd magától.

2019. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából nekem az a gondom a társadalommal hogy szégyellem magam hogy nagy darab vagyok, de ha kihuzom magam ugy nézek ki mint aki 2 éve edző terembe jár.Nagyon széles vallám.De itt a fő gond azzal van hogy szégyellem magam a sulyom miatt.
2019. febr. 21. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!