Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelentenek ezek a szavak/ü...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek ezek a szavak/üzenetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Találkozgatom egy lánnyal egy ideje, már csókolóztunk nagyon sok ideig, de nem nyelvvel. Fél évvel vagyok idősebb nála. Sokszor mondja, hogy telhetetlen vagyok a csókokkal, de amikor megkérdeztem, hogy zavarja e az hogy sűrűn csókolózunk azt mondta, hogy ő bánná a legjobban ha nem csókolóznánk ennyit. Amikor meg szeretném csókolni, néha azt mondja, hogy meg ígértem magamnak, hogy nem csókollak meg és elfordul. Szeretjük egymást, összebújunk kb órákat ölelkezünk. Mit csinálok rosszul?

2019. márc. 19. 17:11
 1/3 anonim válasza:
75%
Az hogy nem viselkedsz úgy mint egy férfi. A lány így tokre gondolhatja h ez neked semmit de semmit nem jelent csak kavartok mert unatkozol. Azért nem csókol meg mert kihasználva érzi magat. És milyen nem nyelvel csókolni? Csokold meg rendesen és ha igazán szereted kérdezd meg h nem e lesz a baratnod mert így egy gyokernek tűnsz. (Nem bántásból mondom)
2019. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mit gondol rólatok vagy miért érzi magát rosszul, kellemetlenül csók közben. Mert ha ilyet fogad meg magának, akkor valami nem tetszik neki.

Ha rávágja, hogy szeret és látja azt, Hogx kapcsolatban vagytok, akkor nincs gond. De ha nem tud választ adni vagy úgy tesz, mint aki nem érti a kérdést, akkor szerintem ő maga sem tudja, hogy mi van köztetek vagy mit akar tőled. És lehet ezért próbál kis távolságot tartani, hogyha nincs köztetek intimitás, hiányozna-e neki vagy nem.

2019. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
büdös a szád
2019. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!