Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Régen rá találtam instán egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen rá találtam instán egy lányra, többi lent. Mit kezdjek most ezzel? Úgy érzem valamit lépnem kell.

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött október fele rá találtam egy csajra csak úgy random instán. Gondoltam bekövetem,hát így is lett. Azután rá írtam a snapjén. Tudom illetlenség ott írn, de elfogadta a snapen a jelölést rá írtam tök random. Itt már 2 hülyeséget csinaltam nem szabadott volna.Azután válaszolt is délután fele. Kérdezte hogy miért írtam rá meg honnan van meg a snapje nekem. Mindent elmagyaráztam. Végülis nem haragudott csak meglepődött. Jó pár ideig nem beszéltünk egészen azt hiszem februárig ha jól tudom. Na és ott határoztam el hogy elnézést kérek illetve hogy kibékülnénk. Erre ő írta minden oké nem történt semmi de mást is írtam neki. Tipíkus csajozós dumát nyomtam neki. Jól kezelte még nevetett is. Beszélgettünk,beszélgettünk. Aztán egy kérdésemre valami értelmetlen választ dobott. Írtam neki hogy mit kérdeztél vagy ha mégegyszer leírnád. Erre ő nem valaszolt de azt hiszem nem is látta. Gondolom szándékosan. Most ezen a héten pont láttam a sulimba gondoltam köszönök neki szia és kicsit mosolygott és ő is azt mondta szia. Mit tegyek szerintetek ? Írtam neki instán hogy újra kezdhetnénk de még nem válaszolt.
2019. márc. 23. 10:57
 1/1 anonim válasza:
100%

Valószínűleg azért nem válaszolt, mert nem szeretne tőled semmit sem. Szerintem tartsd tiszteletben.

Ha akar, úgyis ír majd. :)

2019. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!