Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek? Lehetőleg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Lehetőleg a válasz ne leszólás legyen stb.

Figyelt kérdés

A hétvégén berúgott a lány és teljes képszakadás történt nála, de megcsókolta egy srác. Akit ellökött, de azóta sír is szóval biztos hogy megbánta. Ami fontos, hogy a lánynak van egy 3 éves párkapcsolata. Elmondta a párjának és arra jutottak, hogy kéne tenni vmit a kapcsolat megtartása érdekében. Vmi olyat, amitől a fiúnak jobb lesz, de nem lesz rosszabb a lánynak. Vki Vmi normális vélemény és tanács számukra?

Mit lehetne tenni?



#csók #Tanácstalansag
2019. márc. 25. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Figyi semmit sem kell tenni. Megbeszélték a dolgot. A lány részeg volt nem tudatosan tette ráadásul bánja is. Nincs itt semmi probléma. Az vesse rá az első követ akivel még nem fordult elő ilyesmi. Ha nem a kapcsolata lenne a fontos akkor leállt volna a másik sráccal smárolgatni és nem ellökte volna. Nyugi nem lesz semmi baj itt ebből :)
2019. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

Azonban Vmit ki szeretnének találni az érdekében, hogy túl tudjon lépni rajta a fiú is, mert "csak úgy" nem lehet tovább lépni se.

2019. márc. 25. 08:20
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Sose fognak továbblépni. A részegség nem kifogás. Ez már csak egyre rosszabb lesz, így én a helyükben inkább hagynám az egészet.
2019. márc. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy valamit teszek, hogy tovább tudjak lépni...vagy belenyugszik, hogy ez megtörtént, együtt tud ezzel élni, ha bánt a dolog, akkor meg érdemes más lányt keresni...aki nem megy el nélküled piálni, vagy ha el is megy nem hagyja-nem issza le magát annyira, hogy más rámásszon..
2019. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Sajnos minden párkapcsolatban előfordulhat hogy olyasmi történik ami valamelyik felet negatívan érinti.

Mindennek az alapja az hogy meg tudják beszélni a dolgokat,nem létezik olyan hogy tenni valamit amitől majd elfelejti.Elfelejteni talán sosem fogja ,de megbocsájthat és ezen van a hangsúly! Ha igazán és őszintén megbeszélik a bántó dolgokat ha őszintén szeretik egymást akkor egy ilyen dolgon bizony túl kell lépni és megbocsájtani ,másképpen nem megy.

Ha valakinek ez nem megy akkor bizony valóban nincs értelme mert később mindig visszafog jönni .Nem könnyű igaz ,de ha tiszta a szerelem akkor igenis megéri "dolgozni " a kapcsolatért . (persze csak addig amíg mindkét fél igazán akarja és jó neki )

2019. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon féltékeny típus vagyok, haragudnék is kicsit rá, de itt nem csak ő a hibás. Őt csókolták meg, ő pedig ellökte a srácot. Ha ő kezdeményezett volna akkor teljesen más a helyzet. Ő annyiban hibás csak, hogy nagyon sokat ivott, amire megkérném, hogy máskor ne legyen ilyen. Bár tudnám a történet alapján, hogy nem ivott eleget, mert erre csak emlékszik. Mikor én totálon vagyok semmire nem emlékszek. Volt már olyan, hogy használt kottonnal a farkamon ébredtem, bár ott akkor megvolt egy idő után, hogy kivel voltam, de semmi nem rémlett az egészből. Meg volt olyan, hogy barátnőmet elhajtottam, hogy neharagúdjon, tök csinos meg minden, de barátnőm van.

(Az elsőnél szingli voltam, a másodiknál nyilván nem)

Az alkohol nem kifogás, de ebben az esetben szerintem határ eset, a kapcsolatunktól függne, hogy hogyan is menne tovább. De már nem lenne olyan mint régen.

2019. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fogadja meg,hogy többet soha nem iszik!!!!
2019. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pillanat ha teljes képszakadás volt honnan emlékszik, hogy megcsókolták!?
2019. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Onnan hogy abban a pillanatban kapcsolt és az már rémlik neki, hogy vkit eltaszított vmint mondták is neki.
2019. márc. 25. 17:27
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Ilyen a világon nincs. Ha valaki totálon van semmire nem emlékszik. Én volt olyan, hogy nyilvánosan vizeltem 4 rendőr jelenlétében a város háza oldalában. A szórakozó helyen ingyen ittam, mivel fizetés nélkül arrébb sétáltam. Szét rugtam a wc-t, pár poharat összetörtem stb stb... Semmi nem rémlik, pedig még verekedtem is. Reggel valamerre az isten hátamögött ébredtem, azt se tudtam hol voltam, annyi pénzem még volt szerencsémre, hogy haza tudjak menni. Pár nap mulva a haverok mutogattak képet, meg meséltek, de semmi nem volt ismerős. Ilyen az mikor totálon vagy, nem az, hogy csak úgy észbe kapok, ha hülyeséget csinálok.

2019. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!