Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha zavarban vagyok, és szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zavarban vagyok, és szerelmes tekintettel nézek valakire, akkor szerelmes vagyok, csak elnyomom magamban?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 22:06
 1/4 anonim válasza:
Ezt neked kell érezned, ha megvan az a bizonyos pillangóhatás😁
2019. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Ez bonyolult 😓

Itt a suliban van egy srác, aki még tavaly tavasszal tetszett meg és egész nyáron sírtam utána. Aztán próbáltam belőle kiszeretni, de nem sikerült, és még mindig tetszik/szerelmes vagyok.

Ugyanakkor nyár elején megismertem egy másik srácot a neten, aki igazából a lelkemet pátyolgatta ideje nagyrészében, és nagyon megszerettem őt. Eddig kétszer találkoztunk, és mindig, ha szemtől szembe beszélek vele, nagyon zavarba jövök, és kicsit félni is kezdek, úgy érzem, hogy meg szeretném ölelni, hogy megnyugodjak.😅 Megkérdeztem tőle, és azt mondta, hogy nagyon látványos a zavarom, és úgy nézek rá, mintha szerelmes lennék belé. És ettől félek, mert mi nem akarunk összejönni egymással, csak barátok vagyunk, de én úgy nézek rá mindig, mint aki nagyon szereti őt, és ezt a szüleink, mikor találkozunk egymáséival, félre fogják érteni🙄

2019. ápr. 4. 22:26
 3/4 anonim válasza:
Ezt már megbeszéltétek hogy nem akartok osszejonni?
2019. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen
2019. ápr. 5. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!