Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire számít a fizikum? Többi infó lent

Figyelt kérdés

Szóval 166cm magas és 75 kg vagyok. És igen nem kevés és már el is kezdtem fogyózni. Igazából pont annyi van rajtam hígy úgy tűnjön dagadt vagyok és nem izmos pedig edzettem koromhoz képest jó eredményekel csak még mindig úgy nézek ki mintha dagatt lennék. Személyiség téren:

-hát önbizalom kB 40% (mert még egy lányhoz sem mentem oda csak úgy, meg nem lattam meg a nagy őt)

-az higy bírjak beszélni 75%

-szemkontaktus 90%

És még megjegyzés a csendben a szemedbe nézek határozottan úgy hogy bármikor megtorhetem a csendet.



2019. ápr. 18. 21:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint az is a kérdésem mennyire lenne vonzó nektek egy ilyen fiu/férfi ( önbizalom tapasztalat által gyarapodik ha jól tudom)
2019. ápr. 18. 21:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a vonuó,így hidd el,te is megtalálod az igazit!Szurkolok neked!
2019. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem elég változó az, hogy milyen srácok tetszenek. tetszett már sportos, kockás hasú, és kifejezetten dagi srác is. Nekem a kisugárzás és a személyiség a fontos. Külsőben amit figyelek, az az arc. Van akinek tetszik az arca és van akinek nem. Nálam ez már sokszor döntő kérdés, párválasztás esetén. Mondom ezt úgy, hogy nem volt még pasim :D

egyszerűen csak ezek alapján (személyiség + arc) megtudom mondani, hogy adott esetben összetudnék/akarnék-e jönni a sráccal vagy sem.

Nem tudom hány ilyen lány van még, de biztos vagyunk egy páran akiket nem zavar az ilyen testalkat. Sőt biztos van olyan is, akinek ez jön be kifejezetten.

Szóval nem kell aggódnod. Nekem személy szerint ennyire számít a fizikum, remélem tudtam segíteni :)

16/L

2019. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy már pár kg felesleg miatt elkezdj fogyózni... Jól áll az a pár kiló plusz. Nekem bejön. :) 17L
2019. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor diétázz és SPORTOLJ, ha te nem érzed magad jól a bőrödben, és emiatt nincs önbizalmad.
2019. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!