Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövöhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövöhetek neki?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a fiú, eléggé tetszik, osztálytársak vagyunk. Elég régóta beszélgetünk már snapen, instán, kb. heti 2x. Személyes dolgokról is szoktunk tárgyalni, nagyon sűrűn bókol, mindig más és más dolgokkal kapcsolatban. Kedves, figyelmes, közvetlen. Párszor videochateltünk is. De itt jön a bökkenő: a suliban nem nagyon beszélünk, maximum kirándulásokkor, stb. De megállás nélkül néz, szemezünk, mosolyog rám, kacsint, meg ilyenek. A barátnőim is szokták figyelni a reakcióit, az mindig pozitív. De ha kedvelne, akkor szerintem már mondta volna, hiszen elég sűrűn lyukadunk ki olyan ponton, ahol bevallhatná, mit érez. Nem merek rákérdezni, mivel szerintem már így is tudja, hogy bejön nekem, nem akarok nyomulósnak tűnni. Mit tegyek? Szerintetek ő is érez valamit?

2019. ápr. 30. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,érez vmit.Lehet nem mer lépni!Lépj te!Tudom h nem mersz,de ha nm lép senki,akk nem fog történni semmi sem!
2019. máj. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéltek a suliban? Első körben szerintem ezen kéne változtatni ;)
2019. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha nagyon bejönnél neki, akkor keresne.

Illetve, a testbeszéded csokrokban kell figyelni..

2019. máj. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!