Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha még mindig szeretem, és állítólag ő is engem, de már ez a harmadik esély lenne neki?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy az exem, akit még mindig nagyon szeretek, viszont szeret. Tegnap le smárolt és nem tudom mit csináljak, mert ha adok még egy esélyt neki, az már a harmadik lesz . De viszont ha nem adok akkor pedig én szenvedek, mert még mindig szeretem. Először azért dobott, mert a haverjai befolyásolták, másodszor azért mert nem tudta mit akar és, hogy engem vagy azt a k@rva "haverjàt" válassza. És most állítólag miattam össze veszett azzal a csajjal, mert a csaj meg akarta neki tiltani, hogy velem beszéljen , kavarjon. Szerintetek mit tegyek ?

2019. máj. 1. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olvass mesekönyveket. Hihetetlen mennyire gyerekesek vagytok. Az hogy ott lent szőrös, az nem jelent semmit.
2019. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Zárjátok le egymással, és hagyjátok végre békén egymást. Ami ennyire szenvedős, b@$zakodós kapcsolat, azzal mi a jó isten f@$záért foglalkoztok ilyen fiatalon? :D Menjetek keressétek a szerelmet.
2019. máj. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!