Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 honapja vagyunk együtt,eleinte jól működött a dolog mielőtt nem laktam vele 2 hetet utána minden meg változott az utóbbi időben nem beszélünk sokat nem is találkozunk a munkája miatt.

Nagyon sokat veszekedunk én fojton szakitok vele hirtelen felindulásból de másnap mindig meg bánom 😦 ő azt akarja hogy éljek vele de nekem még korai és nem vagyok benne biztos hogy vele akarom le kötni az életem 😕pedig nagyon szeretem fojton mondja hogy nem tudom mit akarok de anyumek sem akarják hogy vele legyek,ha hozzá költözöm és veszekedunk ahogy most anyumek nem engednek haza sokszor meg bántom Sok mindennel főleg azzal hogy fojton szakitok vele igazából nem akarok csak hirtelen jön ez nem tudom hogy kérjek bocsánatot tőle hogy ien hisztis vagyok és nem tudom hogyan valtoztassak a viselkedesemen



2019. máj. 25. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2019. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!