Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Neketek mi volt a leggázabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neketek mi volt a leggázabb szakítós duma?

Figyelt kérdés
Velem még nem nagyon volt ilyen.....csak érdekelne.

2019. jún. 11. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Velem se volt..😂Szóval nem tudok erről mit mesélni.
2019. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Az akkori barátnőm nagyon féltékeny volt a gyerekkori legjobb barátomra. Mindent elkövetett hogy összeugrasszon minket, elég sunyi módszerekkel. A mai napig nem tudom miért fájt neki hogy van egy olyan barátom akivel tűzbe is mennénk egymásért ha kell.

Szóval végülis nem szakítós dumának szántam, de egyszer egy vita hevében kicsúszott a számon, hogy ő még akkor is a legjobb barátom lesz, amikor neked már a nevedre sem fogok emlékezni. Hát, szakítós duma lett ;)

2019. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Te annyira jó vagy, hogy jobbat érdemelsz nálam. Szia
2019. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Maradjunk csak testvérek.
2019. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem mondtuk ki az első barátommal,hogy vége... Annyit mondott,hogy: Szünetet kér. Aztán hetek teltek el, és kiderült,hogy mással van... 15 voltam.
2019. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon szeretlek, de még élni akarok" 2 hétre rá összejött egy másik sráccal akivel 3 éve együtt van XDDD
2019. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van közte szomorú és vicces is .

🙂☺😘

2019. jún. 12. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"Még mindig az exembe vagyok szerelmes"
2019. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!