Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az ha én kedveskedek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha én kedveskedek egy lánynak apróságokkal és őt ez hidegen hagyja? 23/ F

Figyelt kérdés
Egy két alkalomal vittem neki bonbont , táblacsokit egy szàl rózsával. Ezek után par hétre rá történt köztünk egy hosszantartó csókólózás egyik éjszaka.. mindketten ittunk de nem annyira hogy ne tudjuk hogy mit csinálunk és amikor rá második nap beszéltünk ő annyit mondott hogy csak baràtok lehetünk semmi több. Most akkor ilyenkor mi van?? Baràtok közt van ilyen de most őszintén?? Miért nem adott legalább egy esélyt??
2019. jún. 16. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a válasz egyszerű: nem vagy az esete, nem akar tőled semmit.

Esetleg kérdezz rá konkrétan, de szépen.

2019. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 hidd rá kérdeztem többször és ugyanazt mondta amit te csak tudod azt nem értem hogy ennek ellenére amit tettem érte nem indult meg benne semmi vonzalom irántam...?? Vagy esetleg valamilyen szinten érdeklődés... nem tudom már én ezt az egészet..kit tettem neki szivemet lelkemet és probálkoztam csináltam a dolgokat hogy összejöjjön de semmit nem ért... lehet neki pont a bunko fajta kell az a fajta aki leszarja stb

... szóval az a "rossz fiu " fajta.. bár ezt is már bevetettem nála párszor (nem a bunko stilust hanem a csipkelődöst) de még így se..

2019. jún. 17. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valaki kiteheti szívét- lelkét értem, ha egyeszerűen nem az esetem, nem vonzódom sem a belső értékeihez, sem a külsőkhöz, csinálhat bármit, semmi nem lesz.

Ez nem azt jelenti, hogy kevésbé tartom értékesnek az adott személyt, csak úgy érzem, nem nekem való érték, máshoz illik jobban. Valahogy nem megy vele, nem passzolunk.

De hidd el, voltam én már a te helyzetedben is lányként. Akkor nagyon fájt, de mára túltettem magam, és élek, boldogan! :) Fel a fejjel, eljön hozzád az a lány, aki igazán értékelni fogja ezt, és te is őt! :)

2019. jún. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérette magát, aztán megilyedt.
2019. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm hogy ezt megirtad igy már egy lány szemszögéböl is világossá vált.. és köszönöm neked a biztató szavakat ! Jól esik ! Megpróbálom ezt a dolgot kizárni és élni inkább az életet !
2019. jún. 19. 05:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha reménytelen a helyzet, akkor tényleg hagyd! Sok jó élmény vár még rád!

Járj el szórakozni, közösségi eseményekre barátokkal, vagy csak edzeni, sétálni egyet!

2019. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!