Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez annyira fáj, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annyira fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Visszautasított a fiú. Aki az első szerelmem. Ha segítséget kérek, csak hozzám vágja mindenki,hogy esélytelen. Életemben először talán az lenne a legjobb lépés,ha feladnám. De ez annyira fáj,szembesülni ezzel. Mit tegyek?

2019. júl. 2. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Gondolkodj a következőn.
2019. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Bár nem ismerem az egész történetet, de ha a szokásos bejött a srác, megpróbáltad, elutasított scenario, akkor mondj le róla, még könnyebb is kéne hogy legyen elfelejtened, sokkal jobb mintha pl összejösztök, tényleg beleszeretsz és aztán megy valami félre. Ha gondolod részletezheted hogy hogy is volt a dolog, akkor talán jobbat tudok mondani, most esetleg ha van valami ami miatt mérges lennél rá, tápláld a dühöd, segít túllépni rajta, ofc ne akard széttépni csak koncentráll a rosszra vele kapcsolatban, ne pedig arra ami jó, Tereld el a figyelmed kb a bármivel, olvass játsz sportolj vagy amit kedved tartja csak ne rajta rágódj. Ha úgy érzed netán hogy valamit még tehetnél hogy talán összejöjjetek, hát tedd meg, max az lesz hogy te mindent megtettél, so nem a te hibád hogy nem jött össze. Jó tanács, sose magadból indulj ki mert nem magaddal állsz szemben, számíts mindíg a legrosszabra és akkor max jó meglepetés érhet, én most kezdek épp visszatérni az első, persze egyoldalú reménytelen szerelemből, bár igaz, nekem már csak ő volt, jóhír hogy lassan 18 leszek és kezdhetem élni a saját életem ahol végre majd elmondhatom ha valami szar van a saját életemben azt legalább én okoztam, és ugye kideríthetem hogy mit csesztem el, ahelyett hogy sodródok a szüleim által keltett hullámokkal, eddig is megtettem amit tudtam, de az utolsó szó persze az övék volt, szarul is sült el legtöbbször mert nem hallgattak rám. Nade, nagyon eltértem a témától amiért bocsi, remélem azért tudtam/ tudok majd még segíteni, addif is, további szép napot/estét.
2019. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg az a legjobb lépés,ha feladod.

Ha tepersz, megalázod magad.

Gondolom,szerelmet vallottál neki,ami nem a lányok dolga. Szokjatok már le az udvarlásról.



F

2019. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Leírod priviben a történetet?
2019. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mesélj
2019. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Várakozz a másik emberre, akit majd utadba sodor az élet. "Van még hal a tengerben."
2019. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
öm hát ok, 3. kérlek magyarázd meg nekem azt hogy ha pl tegyük fel vagy egy csaj akinek én bejövök, (ilyen nincs, de most tegyük félre ezt a tényt) szeretne valamit a dologból. Namost, a csaj teljesen átlagos, nem tűnik ki so értelem szerűen nem is kelti fel a figyelem, amiből egyenesen jön hogy nem is potenciális partner, mit tegyen a csaj azon kívül hogy ugye obviously, valamilyen módon tudatja velem érzéseit(pl irl odajön és elmodja vagy valamilyen appon rám ír hogy mi a szitu), de mégis elérje a célját ami ugye az hogy velem összejöjjön?
2019. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7:

1. Ha nem tűnik fel a lány ,akkor cseszheti.

2. Nem akar egyik sem össze jönni veled,csak azért,mert ránézésre bejössz neki. Normális csak jó külső után nem kezdi tervezni a párkapcsolatot.

2019. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igazadvan ki kellett volna emelnem hogy mihez szólük hozzá, "Gondolom,szerelmet vallottál neki,ami nem a lányok dolga. Szokjatok már le az udvarlásról" a kérdésem erre a mondatra irányult. Az obvious hogy a srácnak nem kell a csaj, és hogy az számára veszett fejsze nyele, amit ugye asszzem fentebb is írtam már.
2019. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyen az exed, és keress magadnak másikat.
2023. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!