Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti benne lennétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti benne lennétek egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel interneten beszélek de nem ott ismertem meg, családtagom beszélt róla hogy ő már beszélt vele. Messengeren beszélgetünk elég sokat de még soha nem láttam és hát elég messze lakik. Tudom hogy tetszel neki de nem tudom mit tegyek. Kb fél éve ismerem

2019. júl. 8. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is beszélgettem így hónapokig egy lánnyal messengeren, valamint telefonon beszéltünk párszor. Az ország másik felében lakott egy elég nehezen megközelíthető kis faluban. Egyszer aztán szerelmet vallott, pedig soha nem látott élőben. Szép finoman vissza utasítottam, mert nekem ez így nem menne. Ez nem kapcsolat. Fogalmam sem volt érzek-e iránta valamit. Már csak a távolság miatt sem menne. Havi egy-két találkozással biztos vagyok benne hogy nem bírnám ki. Kár lett volna belemenni, mert előbb vagy utóbb úgyis így végződött volna, ha másért nem is, akkor azért mert nem bírnám a távolságot.
2019. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele. Nálam a távkapcsolat nincs teljesen kizárva, de így, hogy még soha nem is láttad... Szerintem mielőtt belemennél bármibe, kéne néhányszor találkozni.
2019. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nadina1900 válasza:

Szerintem találkoztatok aztán ismerd meg jobban és majd kiderül :)

Éltem távkapcsiba 6 és fél hónapig, 2 hónapja lett vége. Nehéz volt, de szerettem. (neten ismertem meg)


Most van egy srác akivel szintén neten ismerkedtem meg kb 2 hónapja, nem sokkal szakítás után, eddig 2x taliztunk, én még időt kértem :)


Ebből arra akarok kilyukadni,hogy elsőnél belerohantam, első talinál összejöttünk, másikkal nem siettem most el :)

Szóval szerintem ne ugorj bele, taliig legalábbis tuti ne :)

2019. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!