Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megyek gimibe es lesz egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megyek gimibe es lesz egy osztalytarsam egy csaj es rairtam hogy ismerkedjunk, beszeltunk egy kicsit aztán ennyi es mondta h jo volt beszelni. Arra lennek kivancsi hogy mit irjak neki amitmizgalmasnak talál es honnan tudjam hogy bejovok e neki?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Várd meg a szeptembert. Egyébként osztálytárssal kezdeni elég necces.
2019. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Házinyúlra nem lövünk!

Ha valami gikszer üt be a "kapcsolatba", te fogod húzni a rövidebbet!

2019. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Én majdnem ugyanilyen szituációban voltam, ismertem korábbról azt, akivel később osztálytársak lettünk, és próbálkoztam nála, hogy még iskola előtt megszerezzem. Nem jött össze, később pedig kiderült, hogy abszolút nem is olyan, mint amilyennek elképzeltem. Viszont évekig kínos volt elmenni egymás mellett. (és még normális volt, mert nem mondta el másnak, gondold el, ha pletykás) Szóval csak óvatosan!
2019. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!