Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Reális hogy ennyire oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális hogy ennyire oda vagyok érte?

Figyelt kérdés
Kis korom óta ismertem, de soha nem érdekelt.aztán elmentem egy táborba, ahol ő is ott volt, és nem tetszett még akkor sem, csak akkor kezdett tetszeni, amikor meghallottam, hogy milyen intelligensen reagál a dolgokra. Az nagyon megfogott. Nem beszélünk sokat, évente párszor találkozunk, valami tábor kapcsán vagy ilyesmi. Amióta elkezdett tetszeni, azóta 2 év telt el és az érzéseim csak erősödtek. Egyszerűen úgy érzem, hogy nála jobbat soha nem találhatnék, minden porcikáját szeretem, és amúgy az érdeklődésünk, hitünk, is egy irányba hajlik, és még a politikában is egyet értünk. Mind a ketten adtunk egymásnak becenevet. Csak az a baj, hogy ő nem kezdeményez, nem csinál semmit, csak barátkozik max. Én meg nem akarok kezdeményezni, és úgy vagyok vele, hogy ha valóban lehetne valami köztünk a jövőben akkor lesz,és nem akarom most erőltetni, amikor még lehet nem ez a leg fontosabb.(én mindenképpen hosszútávra akarok tervezni bármennyire is fiatal vagyok:16/Lány, úgy akarok belemenni egy kapcsolatba, ha el tudom képzelni hogy valaha még a férjem is lehetne.) Szóval még változunk mindannyian, és nem akarok ezáltal magamnak sebeket. A lényeg az, hogy csak rá gondolok, alig várom hogy végre láthassam őt, a mosolyát, és mindent ami hozzá kapcsolódik. Sokat álmodok vele, és annak ellenére is kitartottam ez mellett, hogy pár fiú próbált nekem udvarolni. Bárki bármit mond, én úgy érzem ez szerelem, ha csak egyirányú akkor is.csak remélem, hogy ez így marad és ki teljesedik :)

2019. júl. 20. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális teljes mértékbe. Nem csak a fiúk kezdeményezhetnek. Én elvétettem, hogy nem kezdeményeztem időbe. A seb velejárója, minél hamarabb tanulod meg ezeket annál hamarabb fogod ezeket tudni. /Azaz legközelebb tudni fogod a lépéseket/. Lehet, hogy félénk és ezért nem kezdeményez. Teljesen normális, azzonal kezdeményez, ha ennyi ideje érzel ilyen dolgokat iránta. Sok sikert. 15/F
2019. júl. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nem kezdemenyezel, akkor varhatsz sokaig...

Biztos ezt akarod?

2019. júl. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Hát volt már rá példa, hogy mondjuk ráírtam a srácra, mert nagyon beszélni szerettem volna vele. De csak ilyen mondva csinált indokokkal. Olyan nem is volt szerintem hogy ő írt volna rám. Mindíg viszonylag hamar lelép a beszélgetésből, de amikor beszélünk akkor vicces és érdeklődő.és mindíg azt mondta, hogy majd még beszélünk...Amúgy azért sem akarok jobban kezdeményezni, mert ő nem egy félénk típus az tuti. Tud beszélni. Ezért is félek, hogy nem érez irántam semmit, mert nem is ír rám. Jó persze becenevet használ meg minden, de azt másoknál is csinálja. Meg ott van az is, hogy még változik ő is meg én is, és bármennyire is fura, én most mondjuk kb egyetemig nem szeretnék senkivel összejönni, mert még nem ez a fontos. Tehát úgy vagyok vele, hogy várok rá. Ha addig is szeretem, akkor ez tuti hosszútávú tud lenni, és akkor talán majd kezdeményezek. Ha nem, akkor hagyom a fenébe és keresek mást.

2019. júl. 20. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!