Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak vissza erre a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak vissza erre a barátomnak?

Figyelt kérdés
Írjátok már valami kis troll szöveget mert tegnap megbantott. Azt mondta nehéz volt felszedni engem és ha nem jöttem volna össze neki felszedett volna egy riherongyot. Elvileg csak viccelt. Ma meg ramir hogy van e kedvem találkozni és erre kéne egy jó szoveg

2019. aug. 12. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenen szerintem nem érdemes, és nem is szabad megsértődni. Ha mindenképpen ezen akarsz lovagolni, akkor írhatsz neki valami ilyet, hogy:


"Igen, de találkozhatsz azzal a riheronggyal is, ha vele jobban szeretnél. :P"


De fontos, hogy legyen egyértelmű neki is, hogy csak poénból/trollkodásból írod ezt.

2019. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Ugy szánalmas a kapcsolatotok ahogy van.
2019. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es ez biztató! :(
2019. aug. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!