Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet vonzó egy ducira hízott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vonzó egy ducira hízott lány, aki meg sem próbál fogyózni?

Figyelt kérdés

160 cm, 70 kiló körül vagyok, de szeretem hogy molett vagyok és nem akarok fogyni.


Ez nagy baj ismerkedéskor?


16/L



2019. aug. 18. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Én pl.: nem szeretem a csontsovány lányokat. Nyilván van nálam is egy határ,de nàlam még jó vagy.
2019. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Biztos van, akinek ez vonzó, de a többségnek nem az, így nyilván rosszabbak az esélyeid.
2019. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

160 / 70 ez nem sok szerintem, biztos bírnám.

őszinte leszek kérdező, van akit nem a külső érdekel, és aki a külsőd miatt nem ismerkedik veled az nem szeretni akar csak megfektetni.

Nekem írhatsz ha szeretnél, vagy ha kérdésed van, ezernyi indokom van amiért nem a külső számít. Valamilyen szinten persze jó ha a lány nem egy szál csöcsbe öltözködik..

2019. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindentől függ. Mondjuk attól hogy hogy oszlik el rajtad a felesleg. Én például 80+ kilósan is kismellű voltam, lényegében csak hasra híztam (meg egy kicsit combra), szóval nem állt jól. Ha te egy arányos homokórára hízol, viszonylag lapos marad a hasad, de egyre szélesebb csípőd és nagyobb melled lesz, az úgy szép.

De ha lefolysz a székről az már nem csak hogy nem csinos, de az egészségügyi kockázat miatt éveken belül életveszélyes is lesz.

2019. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ducibb vagyok és őszintén már nem érdekel. Nekem így jó. Sőt vannak pasik akiknek tetszem, úgy hogy még az sem lehet mondani hogy nincs esélyünk. ;) ( És nem ronda pasiknak. )
2019. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem abszolút nem zavar ha egy lány kicsit duci. Én is szeretek enni, úgyhogy rögtön egy közös pont.
2019. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

150 cms 80kgs lánynál olyan fullos palit láttam hallod :)

2019. aug. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Hájfétisesnél lehet vonzó a 120 kilós is... a többinél meg nem lehet az.
2019. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Hali! Én is dagadt vagyok, 79kg és 167 cm, már fogytam egy kicsit mert az eredeti súlyom 93 kg volt szóval elég brutálisan néztem ki. Eddig nem volt barátom, ami egy kicsit fusztrál mert már nagyon szeretnék, de engem mondjuk zavart és zavar még most is ahogy kinézek szóval nem tudom ez mennyire érezhető a kisugárzásomon de nem vagyok megelégedve magammal. Nekem sajna nincs szerencsém a fiúzásban még így sem hogy fogytam, de persze folytatom tovább diétát és a sportolást. És a kérdésedre válasz személyes tapasztalat alapján; szerintem a legtöbb fiúnak ez gondot okoz, főleg a vékonyabbaknak mindenképp.

17/L

2019. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem teljesen oké vagy :). Én a kifejezetten kövér nőkből is sokat szexinek találok. Szóval nem para.

27/F

2019. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!