Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek a környezetemb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek a környezetemben értelmes lányok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy eléggé mindenkifelteszi kérdés, de azért az enyém más. Már több helyen is meg fordultam, ahol voltak lányok. A mostani osztályomban is már kiismertem a lányokat és csalódtam bennük. Többször voltam bulizni, ahol olyan csajok voltak, hogy a sírás és kerülgetett. Másik eset, voltam egy baráti társasággal nyaralni ahol az egyik ismerős csaj hívott barátnőket és hat ott is csalódnom kellett. Beképzeltek, leszarom menő csaj vagyok stílusú volt a nagy része a másik pedig nyomi. Két értelmes lány volt a nyaraláson, abból az egyik foglalt. Tehát azt szeretném kifejteni, hogy jarkalok ide-oda mégse találok értelmes lányt, csak nagyon ritkán. Hol vannak az ilyen lányok? Mert én esküszöm már lassan nagyítóval keresnem őket, jó túlzás, de értitek.

2019. aug. 31. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj olyan helyre ahol mint te, értelmes egyéniségek vannak.Biztos van valami mágnespont ahová te is szívesen mész,akkor az lehet más értelmes lányoknak is a törzshelye.

Egyébként buliban nem találsz értelmes embert,hacsak nem látod hogy nincs nála alkohol vagy nem szemez mindenkivel.Akkor lehet normális.

A "leszarom stílusú ,beképzelt libát" jól kifehtetted.De a nyomit nem.Mi szerinted a nyomi kategória ?

2019. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon gyalázatosak ezek a mai lányok. Az ember megemlít oly alapvető témákat, mint lakhatás Magyarországon, és fiatal felnőttként halvány lila fogalmuk sincs semmiről.


Az osztrák örökösödési háborút ne is említvén.....

2019. szept. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem az összes lány ilyen de sajnos a legtöbb ilyen lány és szó szerint nincs egy velem egyidős lány akivel valamiről el tudnék beszélgetni normálisan és volt egy legjobb barátnőm is aki gyökeresen megváltozott és ő is egy ilyen leszarom menő csaj vagyok lett belőle és nagyot csalódtam benne mert csak úgy eldöntötte hogy nem kellek neki csak ha unatkozik szóval hagytam a francba az egész kapcsolatunkat.
2019. szept. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kathryn_Croft ***** válasza:
Fiú oldal sem sokkal rózsásabb, az az igazság. A társadalom torzul, aki meg nem akarja ezt követni, az egy különc senki. Fekete bárány.
2019. szept. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon senkinek sincs annyi esze hogy mielőtt egy ilyen kérdést feltesz ne gondolná át amit kérdez.Nem egyértelmű hogy buliban nincs normális ember? Ha bemész egy rockkocsmába vagy ilyesmi helyre az más de amikor megy a fosra az ugrálás meg a drága koktélok 16 évesen na ott nem lesz olyan ember aki komoly lenne bármilyen téren is. Én se járok ipyen helyre mégis van kapcsolatom évek óta, gondolok a jövőmre és ha szórakozni vágyom olyan helyre megyek ami megfelel az igényeimnek,na persze ha valakinek nincs semmilyen az már az ő gondja csak ne mondja hogy ott nincs értelmes lány mert persze hogy nincs,akik odajárnak kiélik magukat aztán vagy megkomolyodnak vagy nem.
2019. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kereslet-kínálat törvénye, kérdező. Ma minden fiú úgy indít az ismerkedésnél, hogy komoly kapcsolatra nincs szüksége, csak ágybetétet keres. Egyszerűen csak olyan csajokra van kereslet, aki ezt bevállalja. Így aztán aki nem akar hoppon maradni, az igyekszik követni ezt a trendet. Vagy legalább megjátszani.
2019. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Életed végéig magányos leszel
2019. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!