Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha látványosan nyomul a csaj,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látványosan nyomul a csaj, valószínűleg csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Középsuliban sok dolgom volt olyan r/bÄncokkal, akik simán csak kiszemeltek, hogy szórakozzanak, eljátszottak egy mániákus nyomulást, de az egész nyilvánvalóan csak arra ment, hogy hülyét csináljanak a srácból.


Az a baj, hogy ezek után mindig ezt veszem alapul, hogy erre megy ki a játék, ezért nem tudom tisztán látni a helyzeteket.


Most egyetemen a csoportban elkezdett egy csaj előadni egy intenzív nyomulást, bár nem tűnik ribinek, mégis olyan félig lekezelő/heccelős, r/bÄncos stílusban csinálja.


Elég gáz, hogy egyetemistaként se tudom ezeket hova tenni, de hozzászoktam, hogy a hasonlók mindig csak szórakozások.


Most ez a csaj is meglátott valahol, mikor megtudta, hogy csoporttársak leszünk, direkt mellém ül, elhívott boltba, stb., de megint attól félek, ez csak valami hülye játék. Stílusait is váltogatja. Múlt héten smink nélkül, szerényebben jött be, most meg fullra kisminkelte magát, és eléggé el volt szállva magától.



Mit gondoltok erről? Ha egy tényleg szép csaj ilyen nyomulásba kezd, az csak hülye játék lehet? Én ehhez szoktam hozzá sajnos. :(



2019. szept. 18. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát lazán lehet,hogy csak játszik,de lehet csak fel akarja hívni a figyelmed. Vannak olyan csajok,akiknek ha megtetszel odateszik magukat,hogy észrevedd őket. Ne menj bele könnyen a játékába, ne higyje hogy ő a tökéletes csajszi,de attól még nem muszáj ellöknöd,ha esetleg neked is bejön.
2019. szept. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem akkor figyelj rá,amikor normálisabb,és amikor rãbancos,akkor nézd levegőnek. Így megtanulja,hogy te utálod a rãbncos stílust.
2019. szept. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül játék ez,hanem ahogy írta előttem már más is,lehet,hogy fel akarja hívni a figyelmet magára.Ne legyél azért nagyon távolságtartó,egész életedben nem lehetsz az.
2019. szept. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!