Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek így?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány (nem tudja).Neki van egy barátnője, legyen Gizi.Gizi sokat néz engem, és Mari is.De ma Gizi segített nekem egy feladatban, és szerintem erre Mari berágott, mert azóta nem beszélnek, meg nem ülnek egymás mellett.Mari követ engem Instán, szokta likeolni a képeimet is, de azóta nem lájkolta 2 új képemet sem.Szerintetek így mit tegyek?Lépjek Mari felé? (Tudom, hogy már egyszer kiírtam a kérdést, de nagyon fáradt voltam, és most jobban átfogalmaztam.)

2019. nov. 28. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor fogalmazd meg mégegyszer. Ki az a Mari?
2019. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aki tetszik.
2019. nov. 28. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:

LÉPJ MARI FELÉ

Meg ha van rá alkalmad, akkor Mari előtt utasítsd vissza Gizit

2019. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!