Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik tudnak angolul, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik tudnak angolul, mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés
[link]

2019. dec. 6. 11:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mert rengeteg ilyet láttam már.
2019. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Girgoy ***** válasza:

#3 Ennyit szűrtél le az egészből? Akkor itt tényleg gondok lehetnek. Én egyrészt arról beszéltem, hogy mindenen lehet fejleszteni, változtatni az embernek (nem csupán a külsőn), ha pl. kellően megnyerő személyiséged van, akkor kevésbé számít a külső, és akkor pláne nem egy felszínes lánynak fogsz tetszeni. Másrészt meg fonrtos az is, hogy az ilyen típusú emebrek ne ítélkezzenek már a nők fölött állandóan! Ismertem pár ilyen muksót, én szégyelltem magam, hogy ezek mennyire gyűlölik a nőket és mennyire nem képesek bennük meglátni egy rakás nyilvánvaló pozitív dfolgot. Rengeteg aranyos, kedves, szép, szerethető nő van mindenhol. De ezek nem látnak a saját szemüktől - pontosabban az előítéleteiktől, amikkel magukat akarják igazolni.


És ami a legfontosabb: felejtsük el azt, hogy "incel"-ként definiáljuk magunkat. Ez egy kretén bélyeg, egy szerep, amit ha magunkra vállalunk, nehezebb lesz belőle kimozdulni. Egyszeráen csak kezdjünk el saját hibáinkon dolgozni (miután sikeresen szembe néztünk azokkal), másokban pedig vegyük észre a rengeteg szerethető, pozitív tulajdonságot. Ha mi nem felszínes emberek vagyunk, akkor másokban is jobban fog érdekelni a belső, a lélek, és én azt tapasztalom, hogy minél mélyebben ismerünk meg valakit, annál szerethetőbbé válik, és annál több hasonlóságot fedezünk fel önmagunk és mások között, mert az emberi lélek csodálatos.

A fentieket pedig gyakorlatilag minden embernek jó követni.

2019. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Girgoy ***** válasza:
#7: Ezzel teljesen egyetértek! Az internetes ismerkedés kőkeményen a felszínről és a mesterséges imidzsről szól. Az emberek viszont pont akkor válnak igazán szerethetővé, ha egyre mélyebben ismerjük meg őket. Nincs mese: muszáj a valós életben ismerkedni. (De mint írtam, erre nem kell rágörcsölni, csak lazán, mintha csak egy havert akarnánk történetesen az ellenkező nemből. Aztán majd alakul...)
2019. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!