Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 körüli animés lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 körüli animés lányok, kivel járnátok inkább? Egy 18 éves nem animés pasival, vagy egy 30 körüli türelmes, animés férfivel?

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem kapcsolat szempontjából mindig is mindegy volt, hogy akivel együtt vagyok az szereti-e az animéket avagy sem. Úgy gondolom, hogy a párommal kell legyen millió más közös érdeklődési kör.


És a kérdésre a válasz: 18 évesen mindenhogy idősnek gondolnám a 30 éves férfit. A


lapból 19 évesen fejeztem be az iskolát, tehát mikor én épp kikerültem a "felnőtt" életbe, akkor a 30 körüli férfi jó esetben már évek óta dolgozott. Egyszerűen teljesen más életszakasz.

2019. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

A 18 évesel a 30 körüli szóba sem jöhet ahogy az első írta teljesen más éltszakaszban vagyunk esélytelen lenne egy normális kapcsolat

17L

2019. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Maximálisan megértem, ha egy 16 éves nem 40-es pasit akar magának. De ez a "teljesen más éltszakaszban vagyunk esélytelen lenne egy normális kapcsolat" akkora marhaság, aminél nagyobb kevés van. Igen, értem én, hogy mondjuk egyikőtök elsőéves egyetemista, másikótok meg dolgozik. És akkor mi van? Ettől miért ne szerethetnék egymást? Vagy ha mondjuk egyikük harmadéves, a másikuk negyedéves, akkor diplomaosztó után máris megszűnik a szerelem, mert hát jaj, teljesen más életszakaszban vannak, így lehetetlen köztük a kapcsolat? És rá egy évvel, amikor a másik is diplomázik, máris újra lehetséges lesz?

Nem érzitek ezt nevetségesnek?

De persze, nem várom, hogy azok, akik gondolkodás nélkül hajtogatnak hangzatos sületlenségeket, azok majd gondolkodnak azon, hogy van-e értelme, amit mondanak.

Tucatszor megkérdeztem már, hogy igen, ki vele, mi az a valódi ok, ami miatt nem képes egymást szeretni egy egyetemista és egy dolgozó ember? De soha nem kaptam értelmes, érvekkel megalapozott választ.


U.i.: remélem, nagyon izgultok, hogy majd amikor dolgozó emberként megházasodtok, nehogy valaha valamelyikőtök újra tanulni kezdjem, mert akkor ugye ott vége mindennek. ;)

2019. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

#3: Teljesen igaz. De mit vártál ilyen korlátolt emberektől?

Egyébként azzal járnék, akit jobban szeretek. ^^

2019. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#1 #2 ez így tényleg hülyeség. Miért nem lehet egyszerűen azt mondani, hogy nem jön be, ha valaki idősebb? Vagy neked talán az iskolán és munkán kívül semmi témád nincs?
2019. dec. 22. 23:10
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Nyugodtan le lehet pontozni, de a saját egyéni véleményem még mindig az, hogy NEKEM 12 év sok. Én mikor kikerültem az iskolából és dolgozni kezdtem magamon láttam, hogy nagyon sokat komolyodtam. Tehát 18 évesen inkább éreztem magam önállósodó és szárnyait bontogató fiatalnak, mint felelősségteljes felnőttnek. Nekem kellett az a 1-2 év míg elköltöztem otthonról, megtanultam magamról érdemben gondoskodni és úgy mertem belemenni egy kapcsolatba, hogy nőnek és ne lánynak érezzem magam a férfi mellett.


De belátom, bocsánat rosszul fogalmaztam nekem nem a munka hanem (részemről) önállóság hiánya miatt nem működne. Ha te idősebb vagy fiatalabb mellett találod meg a szerelmed, szívemből kívánom legyen boldog életed.

2019. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A 18 évest.

12 év korkülönbség nekem sok. Pláne ha csak annyit tud felmutatni, hogy türelmes és animés...

2019. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Inkább a 18 évessel.

Nekem nem elvárás hogy a párom animés legyen. Ez teljesen mindegy.

A 30 évessel túl sok lenne a korkülönbség.

A idősebb férfiak nekem nem tetszenek.

2019. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én bevallom, nekem egyáltalán nem jön be ha valaki idősebb
2019. dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hiába 18(hivatalosan is felnőtt) erősen a pedonak érezném. És az ilyen férfiakat akik nagyon mennek a szexre ,Hentai-ok! Általában jobban érdeklik a fiatalabb lányok. Pedig annyi szép nő van! Nem igazán tudnám elviselni. Nem érdekel az ha egy velem egy idős srác nem animés ha vele is eltudnék beszélni. Persze nem azt mondom, hogy minden idős férfi a szexre megy,de azért nézünk magunkba. Egy sokkal fiatalabb lányt valszeg nem a személyisége meg világ nézete alapján fog választani.
2019. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!