Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha komoly kapcsolatre vágyom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolatre vágyom, hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Tizenéves lány vagyok, és az utóbbi időben elkezdtem(kezdenék)komolyabban ismerkedni, csak az a problémám, hogy eddig nem sikerült olyan fiút találni aki komolyan gondolja az ismerkedést, illetve elfogad olyannak amilyen vagyok. Lássuk be nem vagyok a legszebb lány, így nincs könnyű dolgom. Mit tanácsoltok? Hol illetve hogyan ismerkedjek?

Az igazat megvallva személyesen nincs túl sok bátorságom odamenni csak úgy egy fiúhoz 😅



2019. dec. 27. 12:32
 1/9 A kérdező kommentje:
*kapcsolatra 😅
2019. dec. 27. 12:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Tarskereso oldalak. Sok csalodas fog erni, de minden 99 szexmaniasra jut egy normalis pasi. Tinder, love.hu, badoo, elsotalalkozas, randivonal.
2019. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Várd meg amíg leszólít valaki. Vagy ha mindenképpen te szeretnéd a kezdeményezést akkor a kiszemelt srácokra rá is írhatsz online. Vagy ha ez sem megfelelő akkor úgyis felsorakoznak mindjárt érted az online galiáns lovagok. 17/f
2019. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Bárhol ismerkedhetsz, akár neten is. Ne aggódd túl, sajnos a legtöbb fiú nem akar komoly kapcsolatot ebben a korban. Nézz szét az idősebbek között (egy egészséges határon belül, 40+ azért már ne legyen), ők már nagyobb arányban akarnak komoly kapcsolatot. Az meg hogy szerinted nem vagy szép nem jelenti azt, hogy másnak ne lennél. Így láttatlanul meg merem kockáztatni, hogy (az én szememben legalábbis) gyönyörű vagy.
2019. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tinik között is vannak mind érettek, mind olyanok akik komoly kapcsolatot keresnek. Nem kell pedofilt keresned aki 20 évvel idősebb nálad.
2019. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fordítva ülsz a lovon. Előbb eldöntöd, hogy komoly kapcsolatot akarsz, minthog megismernéd a másikat? Csak nekem tűnik logikátlannak? Szerintem ez úgy működik, hogy előbb megismeritek egymást, és utána döntitek el közösen, hogy el tudjátok-e viselni egymást hosszútávon.
2019. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem :D csak, hogy nem igazán szeretnék ilyen barátság extrákkal vagy hasonló kapcsolatokba belemenni, és ezt jobbnak látom az elején tisztázni nehogy félreértések legyenek. Nyílván elsőkörben csak ismerkedek/nék utána úgyis eldől hogy mükődne-e a dolog.
2019. dec. 27. 16:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak légy önmagad, és ha vidám és nyitott vagy akkor a fiúk biztos meg fognak találni

17F

2019. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ez vagyok csak fiúba, hiába próbálkozok neten, itt is csak szórakoznak.. Amit levettem az írásodból, szerintem ha azt mondom hogy jó lenne ma megölelni valakit és vele kezdeni az újévet, KB neked ez is ez a vágyad mint nekem. De a korunkbeliek.. Hát igen. Figyi, nem kell al eg szebbnek lenned, nem kell a ribis haspóló hogy megmutass mindent meg nem kell ribi ként viselkedned, egyszerűen add ÖNMAGAD és akik még észre veszik a jót a mai világba biztosan érdekelni fogod őket. De hát gondolom a fiúk is azt művelik veletek lányokkal, amit velem a lányok.. Tehát mindkét nem csak szórakozik. Bár ne így lenne, és találna az ember a mai világba is hűséges őszinte párt...

18f

2019. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!