Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez miért lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Egyfolytában egyedül érzem magam mikor nem vagyok a barátaimmal de amikor lenne lehetőségem hogy legyen valakim akkor egyszerűen nem merek lépni és mindenkit elutasítok és fogalmam sincs miért. És esetleg tipp hogy mit tehetnék ellene? Nagyon szépen köszönöm előre a segítséget mindenkinek.

2020. jan. 2. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lenne valakid, próbáld kis ideig barátként kezelni. A barátaiddal oldott vagy és közvetlen, így tennél az újonnan megismerttel is. Később, ha már jobban megismered, tudsz vele őszintén, nyíltan kommunikálni, sort keríthetsz a szívügyedre is.
2020. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem barátaim sincsenek. Én csak barátnőt szeretnék, nekem az lenne a boldogság, de nekem meg az rontja el a kedvem hogy minden lány csak szórakozik, flegma kis instahercegnők ugyan olyan mind. Ilyen érzés amikor vágysz az ölelésre, a szeretetre, de sajnos mindig jön a csalódás. Viszont veled van a baj ha elutasítasz mindenkit, mondjuk ha te kivétel vagy és nem vagy olyan mint a többi, és mondjuk azért utasítod el őket mert olyan kis fuckboyok meg nem komoly kapcsolatot akarnak azt megértem. De ne külsőre menj, olyat keres aki őszinte hűéges, megölel és szívből szeret. Én is ilyen lányt keresek, de hát látod milyen a mai világ. Azon sem csodálkoznék ha azért utasítanál el mindenkit mert félsz hogy olyanok mint a többi, mert a mai világba ez egy valós probléma. Csakis azt teheted ellene ha megismersz valakit, és ha belül minden oké vele, akkor nem utasítod el. Neked kell érezned hogy ő kell és elfogadod magad mellé, akarod őt. Ez ilyen. Nekem sem kell ám mindenki, rám meg olyan lányok is írnak akik 10 perc után melltartós képeket küldenek, ami amúgy szuper lenne meg minden, de én attól a lánytól kérek ilyet akivel már együtt vagyok, aki szeret, és azt sem kép formába. Elcseszett ez a világ, nagyon nehéz párt találni, főleg olyan visszahúzódó srácnak mint én. Meg fogod találni azt aki megfelel, érthető ha párázol.

18f

2020. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így nehéz segíteni. Nem tudjuk, miért vagy elutasító. Próbáld keresni az okát magadban. Ha elutásító leszel, mindenkit el fogsz taszítani magadtól. Remélem még nem sikerült.
2020. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!