Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hátrány ha viszonylag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hátrány ha viszonylag magas vagyok?

Figyelt kérdés

Hali:D


Az lenne a kérdés, hogy baj ha lényegesen magasabb vagyok egy lánynál? 194 centi vagyok ami a lányok átlagos magasságához képest kicsit több. Eddig még nem volt senkim. Jó mondjuk kétlem, hogy emiatt, csak gondoltam megkérdem :D


Köszi :)



2020. jan. 8. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamu de ha igazi a kérdés kérlek ne nevettesd magad ki kedves barátom te is tudod hogy a csajok nagyon bunknak a magas pasikra sőt leginkább csak azokra a törpéket viszont emberszámba se veszik.
2020. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ehm, nem kamu :D Hm, én nem ezt tapasztaltam. Alacsony haveromnak (163 körül lehet talán) már több barátnője is volt, miközben nekem 0 :/


Eddig azon kívül, hogy elérem a felső polcokat nagy előnyét nem tapasztaltam :D

2020. jan. 8. 17:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel a fiú magassága :D bár elsőre lehet szokatlan lenne, mivel én elég alacsony vagyok. Ettől függetlenül biztos, hogy nem indulnál hátrányból.


Sok lánynak kifejezetten bejön ha magas a srác, nyugi :P

2020. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem.

A magasabb lányok van, hogy csak a magasabb fiúkra mennek. Mondjuk mint minden, ez is személyfüggő. Meg az sem mellékes, hogy milyen a stílusod, beszéded, stb. Van e összhang a lánnyal vagy sem. Életfelfogás és életmód is meghatározó tud lenni.(pl. Én egy pesszimista kedvetlen valakivel képtelen lennék együtt lenni, de van aki meg az életvidám embereket nem bírja elviselni.)

Egy 19 éves lány gondolatai.

2020. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hátrány,hogy magas vagy.:)

20/N.(:

2020. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a magasságodon kívül minden másban problémás vagy.
2020. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 Kifejtenéd esetleg? :D
2020. jan. 8. 19:58
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam hátrány, mivel hobbit vagyok melletted.(155cm)

De egyébként általában nem az. De az ilyen felfogas alapján bármi lehet hátrány. Ha kicsi vagy, ha nagy, ha barna hajú, ha vörös. Ezek relatív dolgok, lehet 100bol 99embernek bejön, hogy magas vagy, de neked az az egy az ideálod, akinek ez nem tetszik. Szóval ne parázz ezen, senki sem lehet tökéletes mindenki számára. De te előnyben vagy általánosságban.

2020. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Előny, imádom a magas srácokat :D mondjuk nekem nem is szokatlan, mivel a családból mindenki magas, (én vagyok a legkisebb a 170 centimmel), tesóm az 2 méter. És amúgy őt imádják a csajok, pedig nem is egy tipikus szépfiú :D
2020. jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tetszenek a magas fiúk.
2020. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!