Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderben tudnátok segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.bolyan problémám lenne hogy a tinderben letiltották még a régi előfizetésemnek a telefonszámát . Tehát belépni nem tudtam már ezzel. Aztán most vettem egy feltoltőkártyát mert szerencsére dual simes a telom. Egy napig tudtam használni be és kilépegetésre. Most pedig mikor beszeretnék lépni nem küldi ki a 6 jegyu számot. Visszaigazoló kódot magyarul. Mi lehet a baj? Csak normális válaszolók írjanak. Koszi
2020. jan. 14. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lépkedsz ki-be ?
2020. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert zavaró ha jonnek az uzenetek folyamatosan es nincsen idom eppen irni vissza
2020. jan. 14. 19:44
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem tudni ez miért lehet?
2020. jan. 14. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék hogy van egy "limit" amit az automata rendszer felismer. Lehet feltételezi hogy több fiók között váltogatgatsz és "fake" vagy.
2020. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam volna. Ez viszont azért kétséges mert mikor még betudtam lépegetni az előfizetéses telo szamommal ott is szintén ki be lépegettem aztán egyszer sem volt ez. Letiltani pedig nem ilyen miatt tilthattak le szerintem. Itt nem írja ki hogy fiokodat letiltottuk csak annyit ir hogy a kód kikuldve en meg varnam az sms t
2020. jan. 14. 19:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!